Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини
21.02.2018 Біометричні системи управління і контролю доступом

Біометричні системи контролю доступу відносно нове поняття, але воно все більше знаходить застосування в житті. При цьому ціна на різні технологічні рішення знижується, а швидкість і точність розпізнавання — збільшується. Які ж завдання вирішують сучасні системи контролю та управління доступом?

Облік відвідування співробітників

Кількість штату співробітників зростає, і контролювати відвідуваність стає все складніше? Тоді вам просто необхідна система обліку робочого часу, яка допоможе зібрати статистику запізнень, відвідувань, ранніх відходів. Використання сучасних біометричних технологій дозволить запобігти свавілля з боку співробітників і сприятиме встановленню дисципліни.

Якщо ви сумніваєтеся, чи підійде вам така система, то поцікавтеся про можливість тестування. Деякі компанії надають обладнання на короткий період часу, щоб визначити ефективність майбутньої установки.

Система контролю доступом

Існують системи контролю доступу, які дозволяють будувати як карткові, так і біометричні системи. Є можливість комбінувати ці два пристрої, встановлюючи спеціальні зчитувачі тільки на особливо важливих об’єктах.

Інше

Прогрес не стоїть на місці, і сьогодні існують USB-зчитувачі відбитків пальців. Вони мають невеликі розміри, схожі на сканнери — такі як в супермаркетах для зчитування коду. Дані системи можуть бути інтегровані вразлічних роду системи, наприклад, знижкові. Таким чином, можна вирішити проблему з витратами на виробництво карт.

Ми розглянули кілька варіантів, де можуть бути використані системи контролю та управління доступом. Хочеться ще сказати кілька слів про біометрики.

Біометричний контроль доступу — високий рівень безпеки

Дані системи вирішують безліч завдань в галузі безпеки квартир, будинків, офісів, а також розкрадання техніки або навіть важливої ​​інформації. Високотехнологічні рішення мають у своєму арсеналі цілий набір засобів: системи ідентифікації та біометричні ключі.

Принцип роботи технології біометричної ідентифікації полягає в розпізнаванні системою людини по його унікальним біологічним характеристикам — сітківці ока, голосу, відбитком пальця та ін Ще недавно це здавалося фантастикою, пізніше, коли системи почали з’являтися, їх стали застосовувати лише у виняткових структурах — державні установи, великі підприємства, які вимагають підвищених заходів безпеки. Сьогодні біометрія знаходить своє застосування в різних сферах і вже невеликі компанії можуть дозволити собі таку систему.

Тому для тих, хто шукає інноваційні технології для безпеки — біометричні системи контролю доступу підходять як не можна краще.

Інші новини
 • 15.03.2019
  Як захистити вхідні двері від злому

  Для забезпечення безпеки приміщення в першу чергу потрібно зміцнити найбільш вразливі місця - вікна та двері. Отже, як захистити вхідні двері від злому? Тільки застосування ...

 • 25.02.2019
  Відеоспостереження в темний час доби – особливості нічного відеоспостереження

  При підборі обладнання, що дозволяє здійснювати відеоспостереження в нічний час доби, необхідно враховувати поставлені цілі. Неприпустимо керуватися просто уподобаннями ...

 • 25.02.2019
  Рейдерське захоплення – що це таке і як убезпечити своє підприємство?

  Рейдерство - це захоплення чи переоформлення організацій на інших власників без бажання жертви рейдерів. Про те, що таке рейдерське захоплення, знає більшість компаній, що почали ...

 • 25.01.2019
  Як захистити вікна від грабіжників: поради професіоналів

  Якщо Вам цікаво, який час займає у досвідченого злодія злом звичайного вікна з металопластику, ми відповімо - в середньому тридцять секунд. Протягом цього недовгого часу злодій ...