Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини
03.10.2015 Екіпірування охоронця

Дивлячись на охоронців, деколи складно здогадатися, що крім ділового костюма, людина екіпірований ще масою важливих речей. Саме про це ми і розповімо в нашій статті.

Почнемо з того, що грамотний підбір екіпіровки визначає безпеку і успіх проведення спецоперацій. І тут без перебільшення можна сказати, що екіпірування – це питання життя і смерті.

З чого складається екіпірування охоронця?

Бронежилет. За конструктивними особливостями бронежилети діляться на три типи:

 • ТИП А – гнучкі, мають захисну структуру на основі спеціальних тканин.
 • ТИП Б – напівтверді диференціального класу захисту; мають базову захисну структуру на основі спецтканин і оснащені додатковими жорсткими елементами.
 • ТИП В – жорсткі, мають захисну структуру на основі жорстких амортизувальних і захисних елементів.

Залежно від завдань, охоронець екіпірується тим чи іншим типом бронежилета. Найчастіше, це тип Б.

Озброєння. Базова комплектація охоронця з:

 • короткоствольної зброї та боєприпасів в нього;
  зброю для ослаблення/нейтралізації супротивника – перцевий / газовий балончик;
  розкладний ніж.

Портативний кейс з акустичним коррелятором, який дозволить виявити підслуховування і запобігти витоку інформації. Фахівець високого рівня повинен розбиратися з обладнанням, яке зчитує дані в інфрачервоному діапазоні, радіоефірі, а також з силових і телефонних лінії. Сюди ж можна віднести рацію.

Наручники для оперативного затримання нападника. Це дозволить знешкодити противника до моменту приїзду співробітників опергрупи.

Засоби першої медичної допомоги – бинти, джгути, знеболюючу, пристрій для проведення штучного дихання, йод, зеленка, нашатирний спирт.

Темні окуляри. Для охоронця сонцезахисні окуляри – це не просто елемент стилю, а реальна необхідність. І тут важливо, щоб окуляри мали високий рівень УФ-захисту. Іноді противник намагається вивести охорону з ладу, застосовуючи портативні елементи, що дають яскраві спалахи, що засліплює людини. Тому окуляри з поляризующими лінзами є ефективним захистом.

Охоронець повинен бути непомітний, але завжди бути напоготові. Саме ця людина здатна забезпечити безпеку і врятувати життя, жертвуючи своїм. Замовити охорону ви можете в нашому агентстві.

Інші новини
 • 15.03.2019
  Як захистити вхідні двері від злому

  Для забезпечення безпеки приміщення в першу чергу потрібно зміцнити найбільш вразливі місця - вікна та двері. Отже, як захистити вхідні двері від злому? Тільки застосування ...

 • 25.02.2019
  Відеоспостереження в темний час доби – особливості нічного відеоспостереження

  При підборі обладнання, що дозволяє здійснювати відеоспостереження в нічний час доби, необхідно враховувати поставлені цілі. Неприпустимо керуватися просто уподобаннями ...

 • 25.02.2019
  Рейдерське захоплення – що це таке і як убезпечити своє підприємство?

  Рейдерство - це захоплення чи переоформлення організацій на інших власників без бажання жертви рейдерів. Про те, що таке рейдерське захоплення, знає більшість компаній, що почали ...

 • 25.01.2019
  Як захистити вікна від грабіжників: поради професіоналів

  Якщо Вам цікаво, який час займає у досвідченого злодія злом звичайного вікна з металопластику, ми відповімо - в середньому тридцять секунд. Протягом цього недовгого часу злодій ...