Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини

Новини
Екіпірування охоронця 03.10.2015 Екіпірування охоронця

Дивлячись на охоронців, деколи складно здогадатися, що крім ділового костюма, людина екіпірований ще масою важливих речей. Саме про це ми і розповімо в нашій статті.

Почнемо з того, що грамотний підбір екіпіровки визначає безпеку і успіх проведення спецоперацій. І тут без перебільшення можна сказати, що екіпірування – це питання життя і смерті.

З чого складається екіпірування охоронця?

Бронежилет. За конструктивними особливостями бронежилети діляться на три типи:

  • ТИП А – гнучкі, мають захисну структуру на основі спеціальних тканин.
  • ТИП Б – напівтверді диференціального класу захисту; мають базову захисну структуру на основі спецтканин і оснащені додатковими жорсткими елементами.
  • ТИП В – жорсткі, мають захисну структуру на основі жорстких амортизувальних і захисних елементів.

Залежно від завдань, охоронець екіпірується тим чи іншим типом бронежилета. Найчастіше, це тип Б.

Озброєння. Базова комплектація охоронця з:

  • короткоствольної зброї та боєприпасів в нього;
    зброю для ослаблення/нейтралізації супротивника – перцевий / газовий балончик;
    розкладний ніж.

Портативний кейс з акустичним коррелятором, який дозволить виявити підслуховування і запобігти витоку інформації. Фахівець високого рівня повинен розбиратися з обладнанням, яке зчитує дані в інфрачервоному діапазоні, радіоефірі, а також з силових і телефонних лінії. Сюди ж можна віднести рацію.

Наручники для оперативного затримання нападника. Це дозволить знешкодити противника до моменту приїзду співробітників опергрупи.

Засоби першої медичної допомоги – бинти, джгути, знеболюючу, пристрій для проведення штучного дихання, йод, зеленка, нашатирний спирт.

Темні окуляри. Для охоронця сонцезахисні окуляри – це не просто елемент стилю, а реальна необхідність. І тут важливо, щоб окуляри мали високий рівень УФ-захисту. Іноді противник намагається вивести охорону з ладу, застосовуючи портативні елементи, що дають яскраві спалахи, що засліплює людини. Тому окуляри з поляризующими лінзами є ефективним захистом.

Охоронець повинен бути непомітний, але завжди бути напоготові. Саме ця людина здатна забезпечити безпеку і врятувати життя, жертвуючи своїм. Замовити охорону ви можете в нашому агентстві.

Інші новини