Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини

Новини
Газовий балончик для самооборони 19.08.2015 Газовий балончик для самооборони

Одним з популярних засобів самооборони, особливо у жіночої статі, є газовий балончик. Це засіб досить просте, доступне, а головне – дієвий. Для його використання не потрібно ніяких дозволів, а також спеціальних навичок, а ціна газового балона доступна кожному (від 50 до 160 гривень).

Що являє собою газовий балончик?

Газовий балончик – алюмінієва капсула з розпилювачем, всередині якої знаходиться суміш активної речовини (ирритант), здатна подразнювати слизові оболонки і верхні дихальні шляхи. Отруйна доза не велика і не несе серйозних пошкоджень організму людини.

Види іррітантов в газових балончиках

Існує кілька різновидів активної речовини в газових балончиках:

  • МПК (подразнюючу дію);
  • ОС (подразнюючу дію);
  • СS (сльозоточиву дію);
  • CR (сльозоточиву дію);
  • МПК + СS (комбіноване дратівливо-сльозоточиву дію);

Варто відзначити, що деякі суміші не роблять ефекту на осіб, які перебувають в стані наркотичного або алкогольного сп’яніння. Наприклад, газові балончики з іррітантамі CS (динітрилу о-хлорбензіліденмалоновая кислота) викликають сильне печіння в носоглотці, сильне слёзовиделеніе, біль в грудині, а ось на злочинців, які знаходяться під дією алкоголю або наркотиків – діє слабо. А балончик з наповненням OC (олеорезин капсикум) викликає кашель, задуха і спазми на півгодини, і надає негайний ефект на який вжив наркотики або алкоголь.

При покупці газового балончика порадьтеся з фахівцем збройового магазина, щоб придбати ефективний засіб самооборони.

Правила використання газового балончика:

  • Не розпиляти проти вітру
  • Не розпиляти в закритих приміщеннях
  • Не розпиляти в автомобілі.

І пам’ятайте, газовий балончик – це засіб захисту, яке допоможе вам ненадовго знешкодити злочинця і виграти час. Тому тримайте його в доступному місці, щоб в разі необхідності він завжди був під рукою.

Будьте в безпеці і бережіть себе!

Інші новини