Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини

Новини
Інкасація, як особливий вид охорони 20.05.2015 Інкасація, як особливий вид охорони

На відміну від країн Заходу, інкасацією грошових коштів в Україні займається, як правило, державна служба охорони, і тільки деякі приватні охоронні підприємства. Це пояснюється тим, що інкасація – один з найбільш дорогих видів послуг охорони за рахунок великих вкладень капіталу в організацію служби, а також функціонування спеціальних інкасаторських машин.

З причини вищесказаного, приватні охоронні підприємства, які виконують інкасацію грошових коштів, мають запас міцності для надання будь-якого різновиду послуг охорони і завжди можуть зробити якісну роботу.

Для організації інкасації потрібно створення спеціальної інфраструктури напрямки, а саме:

  • Організація чергового відділення з усім необхідним обладнанням і персоналом.
  • Створення екіпажів. Резервного і основного.
  • Створення спеціальної групи швидкого реагування.

Наявність групи швидкого реагування, як і чергового відділення, для багатьох ЧОП питання вже вирішене, оскільки одним з найпопулярніших видів послуг охорони є централізоване пультове спостереження.

Головним питанням для організації інкасації вважається створення екіпажів. Для цього Чопу необхідно мати два інкасаторських авто (як мінімум) і підібрати персонал.

Екіпаж будь інкасаторської машини складається з трьох осіб:

  • Водій. Відповідає за оперативний зв’язок з пунктом спостереження і веде фургон по необхідному маршруту.
  • Інкасатор. Виконує контакт з клієнтами, виїмку грошей з банкоматів.
  • Охоронець. Залишається в машині і охороняє вже наявні гроші в фургоні, також відстежує обстановку під час інкасації.

При інкасації великого кількості грошових коштів до складу екіпажу також може входити два спеціальних охоронця, один з яких завжди залишається в фургоні, а другий займається прикриттям інкасатора.

У обмундирування всіх членів екіпажу в обов’язковому порядку входять бронежилети, уніформа встановленого зразка і захисні каски. Охоронці мають в розпорядженні також кошти спеціального зв’язку та зброю.

Повертаючись до самого початку статті, де сказано про те, що інкасація вважається одним з найбільш дорогих типів охоронних послуг, хочеться також додати, що на сьогоднішній день дешевої інкасації не буває. Якщо вам пропонують свої послуги за заниженою вартістю, значить, охоронна компанія на чому-небудь економить, і збереження грошових коштів при нападі буде набагато менш імовірна, не кажучи також про ризик в роботі самих працівників подібних фірм.

Інші новини