Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини
20.05.2015 Інкасація, як особливий вид охорони

На відміну від країн Заходу, інкасацією грошових коштів в Україні займається, як правило, державна служба охорони, і тільки деякі приватні охоронні підприємства. Це пояснюється тим, що інкасація – один з найбільш дорогих видів послуг охорони за рахунок великих вкладень капіталу в організацію служби, а також функціонування спеціальних інкасаторських машин.

З причини вищесказаного, приватні охоронні підприємства, які виконують інкасацію грошових коштів, мають запас міцності для надання будь-якого різновиду послуг охорони і завжди можуть зробити якісну роботу.

Для організації інкасації потрібно створення спеціальної інфраструктури напрямки, а саме:

 • Організація чергового відділення з усім необхідним обладнанням і персоналом.
 • Створення екіпажів. Резервного і основного.
 • Створення спеціальної групи швидкого реагування.

Наявність групи швидкого реагування, як і чергового відділення, для багатьох ЧОП питання вже вирішене, оскільки одним з найпопулярніших видів послуг охорони є централізоване пультове спостереження.

Головним питанням для організації інкасації вважається створення екіпажів. Для цього Чопу необхідно мати два інкасаторських авто (як мінімум) і підібрати персонал.

Екіпаж будь інкасаторської машини складається з трьох осіб:

 • Водій. Відповідає за оперативний зв’язок з пунктом спостереження і веде фургон по необхідному маршруту.
 • Інкасатор. Виконує контакт з клієнтами, виїмку грошей з банкоматів.
 • Охоронець. Залишається в машині і охороняє вже наявні гроші в фургоні, також відстежує обстановку під час інкасації.

При інкасації великого кількості грошових коштів до складу екіпажу також може входити два спеціальних охоронця, один з яких завжди залишається в фургоні, а другий займається прикриттям інкасатора.

У обмундирування всіх членів екіпажу в обов’язковому порядку входять бронежилети, уніформа встановленого зразка і захисні каски. Охоронці мають в розпорядженні також кошти спеціального зв’язку та зброю.

Повертаючись до самого початку статті, де сказано про те, що інкасація вважається одним з найбільш дорогих типів охоронних послуг, хочеться також додати, що на сьогоднішній день дешевої інкасації не буває. Якщо вам пропонують свої послуги за заниженою вартістю, значить, охоронна компанія на чому-небудь економить, і збереження грошових коштів при нападі буде набагато менш імовірна, не кажучи також про ризик в роботі самих працівників подібних фірм.

Інші новини
 • 15.03.2019
  Як захистити вхідні двері від злому

  Для забезпечення безпеки приміщення в першу чергу потрібно зміцнити найбільш вразливі місця - вікна та двері. Отже, як захистити вхідні двері від злому? Тільки застосування ...

 • 25.02.2019
  Відеоспостереження в темний час доби – особливості нічного відеоспостереження

  При підборі обладнання, що дозволяє здійснювати відеоспостереження в нічний час доби, необхідно враховувати поставлені цілі. Неприпустимо керуватися просто уподобаннями ...

 • 25.02.2019
  Рейдерське захоплення – що це таке і як убезпечити своє підприємство?

  Рейдерство - це захоплення чи переоформлення організацій на інших власників без бажання жертви рейдерів. Про те, що таке рейдерське захоплення, знає більшість компаній, що почали ...

 • 25.01.2019
  Як захистити вікна від грабіжників: поради професіоналів

  Якщо Вам цікаво, який час займає у досвідченого злодія злом звичайного вікна з металопластику, ми відповімо - в середньому тридцять секунд. Протягом цього недовгого часу злодій ...