Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини

Новини
Використання систем відеоспостереження 01.12.2013 Використання систем відеоспостереження

Як відомо, дуже часто людині, по природі своїй, нелегко боротися зі спокусами. Трапляється, що навіть зазвичай чесні і порядні люди не в силах впоратися зі спокусою вкрасти те, що «погано лежить», якщо знають, що шанси на їх піймання мінімальні. Тому простіше попередити крадіжку, ніж потім розбиратися з її наслідками. Одним із заходів попередження різних правопорушень є встановлення систем відеоспостереження.

Цілі застосування

Оперативний контроль, здійснюваний за допомогою систем відеоспостереження, сприяє підвищенню рівня безпеки не тільки для персоналу, але й також для всього підприємства. Виступаючи в даному випадку в якості одного з елементів загальної системи безпеки, система відеоспостереження дозволяє знизити ризик скоєння правопорушень на 20%.

Головним завданням будь-якої служби безпеки є забезпечення злагодженої роботи підприємства в цілому і кожного співробітника зокрема, а також чіткої роботи всіх відділів і служб. В іншому випадку будь-який збій у функціонуванні підприємства може обернутися серйозними збитками. Причому варто відзначити, що, якщо раніше найбільш негативні наслідки викликалися стихійними лихами – аваріями, пожежами або особливо великими розкраданнями, то зараз все більше уваги злочинці звертають на несанкціонований доступ до цінної інформації, за допомогою чого здійснюють посягання на всю компанію або конкретного співробітника.

Критерії вибору систем відеоспостереження

Як і при виборі будь-якого технологічного рішення, який має поліпшити роботу підприємства, основним критерієм вибору систем відеоспостереження є дотримання балансу між вартістю системи і її ефективністю. Потрібно обирати таке рішення, яке забезпечить необхідний рівень безпеки і при цьому затребує мінімальних витрат.

Види камер

При необхідності установки відеоспостереження всередині приміщення варто пам’ятати, що для цього годяться практично всі типи камер. Однак, якщо потрібно більш пильний контроль за персоналом з можливістю ідентифікації людини по знімках з камер або ж розгляд дрібних деталей, слід використовувати камери з високим дозволами. Це саме можна сказати і до камер, які встановлюються за на вулиці, якщо потрібно огляд великих відстаней. Крім того, слід пам’ятати, що для зовнішнього застосування краще використовувати такі камери, які оберігаються від впливу погодних умов за допомогою спеціальних піддашків.

При зйомці в умовах поганої видимості потрібно використовувати камери з підвищеною чутливістю, не гірше, ніж в діапазоні 0,001 — 0,01 люкс. Це дозволить досить чітко фіксувати рух навіть в темряві, в той час як камери з меншою чутливістю годяться лише для роботи в умовах добре освітлених офісних приміщень. Для роботи на особливо важливих об’єктах з цілодобовим спостереженням часто ставлять камери з чутливістю 0,0003 люкс.

Пам’ятайте, що гнатися за дешевизною в разі необхідності установки відеоспостереження також не варто. Краще чітко зрозуміти, що ви хочете отримати від її застосування, та обрати ту конфігурацію, яка дозволить досягти бажаного результату, попередньо прорахувавши економічну доцільність вибору.

Інші новини