Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини

Новини
Як забезпечити безпеку квартири 20.02.2015 Як забезпечити безпеку квартири

Один з головних аспектів безпеки житла полягає в неможливості проникнення в нього сторонніх осіб. Тільки в цьому випадку власники можуть себе почувати комфортно, не боятися за збереження свого майна, життя.

Безпека квартири можна забезпечити методами фізичної та технічного захисту. Вибір багато в чому залежить від матеріального становища господаря житла (наявності в квартирі цінних предметів інтер’єру, дорогої техніки) і бюджету, який власник може дозволити витратити на забезпечення безпеки.

Елементи фізичного захисту квартири

Убезпечити квартиру від вторгнення випадкових осіб (не професійних квартирних злодіїв) можна за допомогою банальних грат на вікнах. Таке рішення актуально для жителів перших поверхів. Незайвими будуть грати і на останньому поверсі. До більш прогресивним методам фізичного захисту можна віднести:

  • броньовані двері;
  • вікна з протизламними накладками і армуючої плівкою на склі;
  • захисні ролети.

Бронедвері не так легко зламати навіть досвідченому грабіжникові. Якість матеріалу, посилена конструкція коробки і полотна потребують використання спеціальних інструментів (гідравлічного домкрата, кутової шліфувальної машини і т. П.). Навіть самі байдужі сусіди не зможуть цього не помітити. Надійні бронедвері повинні комплектуватися якісними замками. В якості додаткового елементу захисту може виступати засув або засувка.

Склопакети можна посилити спеціальною плівкою, яка перешкоджає крошенію скла при ударі. Ще більший захист забезпечують ролети. Їх установка убезпечить квартиру під час відсутності господарів (що особливо важливо, якщо власники часто й подовгу відсутні).

Захист квартири за допомогою сигналізації

Сигналізація з виведенням на пульт охорони – найсучасніший і надійний спосіб захисту квартири. Після надходження сигналу за адресою в найкоротший час виїжджає наряд охорони. Спеціалізовані фірми надають комплекс послуг по розробці проекту, встановлення та обслуговування сигналізації.

Бюджетний варіант – светозвуковая сигналізація. Вона не підключається до пульту, а при спробі проникнення в квартиру включається сирена, що відлякує злодіїв.

Наше охоронне агентство Орлан допоможе захистити вашу квартиру!

Інші новини