Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини

Новини
Як визначити оптимальну ціну для охоронних послуг? 25.02.2014 Як визначити оптимальну ціну для охоронних послуг?

Принцип ціноутворення в охоронному бізнесі такий самий, як і в інших галузях – за відправну точку береться вартість години роботи, тобто години надання охоронних послуг. Вартість однієї години роботи є комплексною величиною, від якої залежить безпосередньо фінансовий стан охоронної фірми. Оскільки жодна бізнес-структура не буде функціонувати собі в збиток, потрібно розуміти, що навряд чи охоронні послуги коштуватимуть непомірно дешево.

Мінімальні витрати на зарплатню

Проте, приблизно прорахувати, а чи не завищена вартість послуг охоронного агентства, цілком можливо. Існують нормативи, згідно яким в штаті охоронної фірми не менше ніж 4,5 співробітника має припадати на кожен пост цілодобової охорони. Так, ця цифра виглядає дивно, але не забувайте, що це середнє значення, розраховане на основі багаторічної практики. У реальності це означає, що на один пост буде не менше 5 осіб. Тепер помножити на 5 середню заробітну плату охоронця приватного охоронного агентства і отримаєте мінімальну кількість грошей, які має отримувати за свої послуги агентство, причому без урахування податків.

Додаткові витрати

Тепер давайте згадаємо, що зарплатня – це далеко не єдині витрати будь-якого підприємства. Як правило, до них додаються такі статті витрат:

 • витрати з оренди приміщення, в якому розміщується агентство;
 • комунальні платежі;
 • оренда або покупка транспортних засобів;
 • оплата охорони збройової кімнати співробітниками органів МВС;
 • навчання та підвищення кваліфікації співробітників;
 • оплата та продовження терміну дії ліцензії на вид діяльності;
 • оренда або покупка засобів зв’язку.

І це далеко не повний список, у який не включено повсякденні витрати на утримання офісу та інше. Звичайно, приватне охоронне агентство ще повинно отримувати прибуток.

Таким чином, якщо запитувана вартість послуг агентства рази в 2-4 більше очікуваної мінімальної, це цілком вписується в стандартну схему розрахунку.

Можливість зниження витрат

Звичайно, вартість охоронних послуг можна знизити. Проте варто задуматися, якою ціною це буде досягнуто. Шляхів зниження може бути кілька:

 • урізання зарплати співробітників. Результат – зниження мотивації та прагнення якісно виконувати роботу з охорони об’єкта;
 • зниження вимог, що пред’являються до співробітників. Результат все той же – зниження якості послуг, що надаються;
 • зменшення числа співробітників на об’єкті. Результат – збільшення психологічного та фізичного навантаження на кожного співробітника і, як наслідок, зниження контролю за якістю охорони.
 • зниження витрат на технічне оснащення фірми та підготовку персоналу. Результат – відсутність належних гарантій замовнику відносно надійності послуг.

Тому не варто гнатися за дешевими послугами охоронних агентств у прагненні заощадити. Пам’ятайте – скупий платить двічі, і краще бути впевненим у збереженні вашого об’єкту.

Інші новини