Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини

Новини
Як працює охоронна сигналізація 16.06.2017 Як працює охоронна сигналізація

Охоронна сигналізація комплекс технічних засобів, що забезпечують безпеку житлового або комерційного приміщення. На даний момент, це один з найбільш поширених способів, який вибирають люди для квартир і офісів.

У цій статті ми розглянемо, з чого складається охоронна сигналізація, принцип її підключення і роботи.

ЯКИМИ БУВАЮТЬ СИГНАЛИЗАЦИИ ПО ВИДУ:

  • бездротові (датчики працюють від акумуляторних батарей і з’єднуються з централлю по радіо каналу);
  • провідні (датчики підключаються за допомогою дротів).
  • пультова охоронна сигналізація (За сигналом стежить охоронне підприємство за допомогою телефонної лінії, GSM або радіоканалу);
  • автономні.

ПО ТИПУ ПІДКЛЮЧЕННЯ:

З чого складається сигналізація?

Охоронна сигналізація включає в себе три основних модуля:

Як працює охоронна сигналізація

Принцип підключення охоронної сигналізації

Після того, як виконані всі попередні етапи підготовки – обрані прилади та місце для сигналізації, приступають до монтажу. Складного в підключенні нічого немає, але все ж питання безпеки краще довірити кваліфікованим підрядчикам.

Якщо мова йде про підключення сигналізації в квартирі, то ВКП встановлюють в передпокої, пульт (одне з виконавчих пристроїв) монтують біля вхідних дверей, датчик руху – на двері. Відповідно, датчик відкривання вікна – на вікно. До слова, якщо у вас є домашній вихованець, датчик можна налаштувати таким чином, щоб він не реагував на тварину.

Наступний етап – прокладка кабелів від ПКП до датчиків. І тут важливо, щоб все було зроблено грамотно, адже від цього кроку залежить коректна робота сигналізації.

Після монтажу та підключення всіх елементів проводиться налагодження. Датчики настроюються під параметри, після чого необхідно перевірити як від них передається сигнал на приймально-контрольний прилад. За допомогою пульта задається режим роботи пристроїв – власник житла може сам вибрати, коли включати і вимикати сигналізацію.

ВАЖЛИВО! Обов’язково укладіть договір з обслуговуючим підприємством на перевірку охоронної сигналізації.
Це дозволить підтримувати систему в справному стані.

Робота охоронної сигналізації

З підключенням все більш-менш зрозуміло. Тепер давайте розглянемо принцип роботи систем сигналізації.

Наприклад, система знаходиться під охороною і в приміщенні зафіксовано рух. При цьому спрацьовує відповідний датчик. ПКП, в свою чергу, фіксує це зміна в шлейфі і визначає зону тривоги. Залежно від закладеної програми, він передає сигнал на сирену, яка повідомить про тривогу. Разом з цим здійснюється інформування на номери, підключені до приймально-контрольного приладу. Як ми вже сказали, сигнал може передаватися на пульт охорони або власнику житла.

Щоб відключити систему, потрібно ввести пароль з клавіатури або натиснути кнопку на брелоку (якщо він входить в виконавчі пристрої системи).

Ось таким чином і працює охоронна сигналізація. Функціонал може бути набагато ширше – все залежить від ваших побажань і можливостей.

ОХОРОННА ФІРМА «ОРЛАН» ЗДІЙСНЮЄ послуги з підключення СИГНАЛИЗАЦИИ – Ми підберемо для Вас ЕФЕКТИВНУ СИСТЕМУ, проведений монтаж і підключити до пульта. Покладаючись на ПРОФЕСІОНАЛІВ, ВИ МОЖЕТЕ БУТИ ВПЕВНЕНІ В БЕЗПЕЦІ СВОГО МАЙНА!

Інші новини