Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини
14.08.2018 Як вибрати систему відеоспостереження

Багато роботодавців або власники великих виробничих підприємств, а також господарі елітних будинків і квартир, вважають за краще встановлювати сучасні системи відеоспостереження, завдяки яким стає набагато легше контролювати співробітників під час робочого процесу, а також забезпечувати збереження продукції або обладнання. Системами відеоспостереження також оснащені великі гіпермаркети, то дозволяє службі охорони припиняти злодійство з прилавків або вирішувати конфліктні ситуації між покупцями і продавцями.

Як вибрати систему відеоспостереження? На які нюанси необхідно звертати особливу увагу? Чому установку найкраще довіряти професіоналам?

Як вибрати систему відеоспостереження – поради фахівців

Розмірковуючи над тим, як вибрати систему відеоспостереження для будинку або іншої території, варто врахувати кілька ключових факторів, серед яких площа, яку необхідно охороняти, якість зображення і наявність на території приміщень або інших конструкцій. Від цих та інших чинників залежатимуть характеристики і параметри комплекту відеоспостереження.

Для того, щоб охоронна фірма, яка забезпечує безпеку об’єкта, могла виконати своє завдання ефективно, необхідно приділити особливу увагу якості камер, що входять в комплект відеоспостереження. Сучасні камери виділяються наступними якісними характеристиками:

 • Тип. Сюди відносяться цифрові, аналогові і HD-SDI моделі. Аналогові камери не вимагають системної підтримки, а також відрізняються простотою установки і монтажу. Моделі камер IP мають високу роздільну здатність зображення, а також дозволяють об’єднати кілька об’єктів, що охороняються в одну загальну систему відеоспостереження. Що стосується цифрових відеокамер HD-SDI, то вони відрізняються передачею високоякісного зображення, а також мають достатньо місця в архіві, для зберігання інформації.
 • Матриця. Це один з найважливіших параметрів, орієнтуючись на який вибирається система відеоспостереження. Основними типами матриць є ПЗС (ССD) і КМОП (СМОS). Перший тип матриці використовується найчастіше в приміщеннях, де слабке освітлення, а також на відкритій місцевості і в нічний час доби. Другий – відрізняється низькою чутливістю і наявністю робочого шуму. Але в порівнянні з ПЗС (CCD), матриця КМОП (CMOS) відрізняється більш низькою і доступною вартістю.
 • Розширення. Для більш ефективного захисту приміщення і чіткої картинки, замовники послуг охорони, намагаються забезпечити установку камер високої роздільної здатності. Для отримання чіткого зображення, варто орієнтуватися на дозвіл камери від 420 ТВЛ, а якщо в деталях і високої чіткості немає необхідності, то можна придбати камеру з роздільною здатністю до 420 ТВЛ.
 • Кут огляду. Це один з найважливіших параметрів, що входять в технічні характеристики камери. Щоб ефективний захист була забезпечена повністю, важливо переконатися, що камера здатна сфокусуватися на певній території, а також зможе охопити всі ділянки по периметру об’єкта.

Особливості установки систем відеоспостереження

Щоб переконатися, що конкретна система відеоспостереження забезпечить максимальний захист об’єкта або території, важливо попередньо визначитися з місцями, де будуть змонтовані камери. Якщо вони будуть встановлюватися на вулиці, під відкритим небом, тоді перевагу варто віддавати тільки моделям, що мають вологостійкий корпус і захист від пилу і ультрафіолету.

Якісна та сучасна система безпеки і відеоспостереження – це надійна гарантія захисту і безпеки будь-якого об’єкта або території.

Інші новини
 • 15.03.2019
  Як захистити вхідні двері від злому

  Для забезпечення безпеки приміщення в першу чергу потрібно зміцнити найбільш вразливі місця - вікна та двері. Отже, як захистити вхідні двері від злому? Тільки застосування ...

 • 25.02.2019
  Відеоспостереження в темний час доби – особливості нічного відеоспостереження

  При підборі обладнання, що дозволяє здійснювати відеоспостереження в нічний час доби, необхідно враховувати поставлені цілі. Неприпустимо керуватися просто уподобаннями ...

 • 25.02.2019
  Рейдерське захоплення – що це таке і як убезпечити своє підприємство?

  Рейдерство - це захоплення чи переоформлення організацій на інших власників без бажання жертви рейдерів. Про те, що таке рейдерське захоплення, знає більшість компаній, що почали ...

 • 25.01.2019
  Як захистити вікна від грабіжників: поради професіоналів

  Якщо Вам цікаво, який час займає у досвідченого злодія злом звичайного вікна з металопластику, ми відповімо - в середньому тридцять секунд. Протягом цього недовгого часу злодій ...