Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини

Новини
Як вибрати систему відеоспостереження 14.08.2018 Як вибрати систему відеоспостереження

Багато роботодавців або власники великих виробничих підприємств, а також господарі елітних будинків і квартир, вважають за краще встановлювати сучасні системи відеоспостереження, завдяки яким стає набагато легше контролювати співробітників під час робочого процесу, а також забезпечувати збереження продукції або обладнання. Системами відеоспостереження також оснащені великі гіпермаркети, то дозволяє службі охорони припиняти злодійство з прилавків або вирішувати конфліктні ситуації між покупцями і продавцями.

Як вибрати систему відеоспостереження? На які нюанси необхідно звертати особливу увагу? Чому установку найкраще довіряти професіоналам?

Як вибрати систему відеоспостереження – поради фахівців

Розмірковуючи над тим, як вибрати систему відеоспостереження для будинку або іншої території, варто врахувати кілька ключових факторів, серед яких площа, яку необхідно охороняти, якість зображення і наявність на території приміщень або інших конструкцій. Від цих та інших чинників залежатимуть характеристики і параметри комплекту відеоспостереження.

Як вибрати систему відеоспостереження

Для того, щоб охоронна фірма, яка забезпечує безпеку об’єкта, могла виконати своє завдання ефективно, необхідно приділити особливу увагу якості камер, що входять в комплект відеоспостереження. Сучасні камери виділяються наступними якісними характеристиками:

  • Тип. Сюди відносяться цифрові, аналогові і HD-SDI моделі. Аналогові камери не вимагають системної підтримки, а також відрізняються простотою установки і монтажу. Моделі камер IP мають високу роздільну здатність зображення, а також дозволяють об’єднати кілька об’єктів, що охороняються в одну загальну систему відеоспостереження. Що стосується цифрових відеокамер HD-SDI, то вони відрізняються передачею високоякісного зображення, а також мають достатньо місця в архіві, для зберігання інформації.
  • Матриця. Це один з найважливіших параметрів, орієнтуючись на який вибирається система відеоспостереження. Основними типами матриць є ПЗС (ССD) і КМОП (СМОS). Перший тип матриці використовується найчастіше в приміщеннях, де слабке освітлення, а також на відкритій місцевості і в нічний час доби. Другий – відрізняється низькою чутливістю і наявністю робочого шуму. Але в порівнянні з ПЗС (CCD), матриця КМОП (CMOS) відрізняється більш низькою і доступною вартістю.
  • Розширення. Для більш ефективного захисту приміщення і чіткої картинки, замовники послуг охорони, намагаються забезпечити установку камер високої роздільної здатності. Для отримання чіткого зображення, варто орієнтуватися на дозвіл камери від 420 ТВЛ, а якщо в деталях і високої чіткості немає необхідності, то можна придбати камеру з роздільною здатністю до 420 ТВЛ.
  • Кут огляду. Це один з найважливіших параметрів, що входять в технічні характеристики камери. Щоб ефективний захист була забезпечена повністю, важливо переконатися, що камера здатна сфокусуватися на певній території, а також зможе охопити всі ділянки по периметру об’єкта.

Особливості установки систем відеоспостереження

Як вибрати систему відеоспостереження

Щоб переконатися, що конкретна система відеоспостереження забезпечить максимальний захист об’єкта або території, важливо попередньо визначитися з місцями, де будуть змонтовані камери. Якщо вони будуть встановлюватися на вулиці, під відкритим небом, тоді перевагу варто віддавати тільки моделям, що мають вологостійкий корпус і захист від пилу і ультрафіолету.

Якісна та сучасна система безпеки і відеоспостереження – це надійна гарантія захисту і безпеки будь-якого об’єкта або території.

Інші новини