Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини

Новини
Як вибрати охоронця: важлива кожна деталь 23.05.2015 Як вибрати охоронця: важлива кожна деталь

Під приціл зловмисників сьогодні потрапити дуже легко, особливо якщо ваш дохід набагато вище середнього. На жаль, запобігти нещастю правоохоронні органи можуть не завжди, саме тому все частіше люди вдаються до послуг особистого охоронця.

При його виборі треба орієнтуватися на ряд певних критеріїв, частина з них строго обов’язкове. Так, людина повинна працювати в організації, основною діяльністю якої є охорона приватних осіб, і не важливо, приватна це служба чи державна. Існує пакет документів, які визначають рівень компанії, серед них неодмінно має бути присутня ліцензія на діяльність, дозвіл на придбання зброї, а також статут, він узгоджений з поліцією. До речі, навіть якщо з документами у фірми все в порядку, треба звернути увагу на те, щоб у охоронця була ліцензія на діяльність і дозвіл на використання зброї.

Визначившись з агентством, треба вибрати співробітника, який буде займатися захистом ваших особистих інтересів. В цьому випадку можна спиратися на ряд параметрів, які допоможуть визначитися з вибором дуже швидко. Отже:

  • Спочатку треба з’ясувати все про співробітника, його рівень професіоналізму, досвіду і попередньому місці роботи.
  • Ознайомтеся з робочим досьє претендента. По можливості, зв’яжіться з людьми, яких раніше охороняв ваш майбутній охоронець.
  • Бажано, щоб в біографії охоронця була служба в армії, однак це тільки додатковий плюс, але не мінус.
  • Бажаний великий досвід роботи в галузі охорони приватних осіб, і чим він більший, тим краще.

Коли вибір співробітника зроблений, потрібно оформити договір з компанією. Спочатку не варто укладати його на тривалий термін, краще, щоб охоронець виявив себе як хороший фахівець протягом декількох місяців. Якщо ваша думка після цього терміну не зміниться, можна продовжити договір на більш тривалий термін.

Якщо вам необхідний надійний охоронець, наша компанія готова надати свої послуги ГБР в Києві.

Інші новини