Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини

Новини
Як захистити квартиру від злодіїв 14.08.2018 Як захистити квартиру від злодіїв

Під час літніх відпусток власники будинків і квартир сильно турбуються про збереження свого майна, в період, коли вони не будуть відображатися. Згідно з офіційною статистикою, саме в період літніх відпусток злодії проникають в житло і викрадають гроші і дорогі речі. Як захистити квартиру від злодіїв, щоб не турбуватися під час відпочинку? Які конкретні заходи обережності може використовувати в квартирі її власник, щоб убезпечити своє житло?

Як захистити квартиру від злодіїв – практичні поради та рекомендації

Захист квартири від злодіїв на увазі кілька основних етапів і областей, де власник забезпечить ефективні методи безпеки. Ефективний захист від злодіїв ділиться на три основні категорії:

  • Надійність вікон;
  • Ефективність дверей;
  • Для будинків захист.

У кожній з перерахованих областей, ефективні засоби безпеки і захисту забезпечують абсолютне збереження майна і безпеку членів сім’ї, власника квартири. У деяких елітних комплексах встановлена ​​пультова охорона будинку, тому власники квартир тут не витрачають свої кошти на покупку дорогих елементів і засобів захисту.

Найбільш ефективні засоби захисту від злодіїв

Що саме включають в себе засоби захисту, які використовуються в квартирі, в 3 перерахованих вище областях? Чому завдяки їм захист житла буде ефективною і надійною?

1) Вікна. Згідно зі статистикою, більшість проникнень в житлові будинки і квартири відбувається саме через вікна. Тому тим, хто проживає на нижніх поверхах багатоповерхових комплексів, а тим більше власникам приватних будинків, рекомендується встановлювати решітки на вікнах. Найбільш практичним і надійним варіантом решіток на вікнах, є вироби з металевого дроту, діаметром від 10 до 14 мм. Ще один варіант запобігти проникненню злодіїв в житло – це броньоване скло, з дзеркальним захисним покриттям, яке перешкоджає злодієві заглянути всередину квартири і розглянути обстановку. І ще один надійний спосіб захистити своє житло за допомогою вікон – це установка на дерев’яні та пластикові конструкції ручок з замками.

2) Двері. В якості ефективного методу захисту дверей, проникливі власники квартир використовують вже не сучасні замки, а більш оригінальні способи. Одним з них є використання сучасного відеоглазка, який сильно схожий на звичайний, але фіксує на фото або відео всіх, хто потрапляє в поле його зору. Другий поширений і ефективний варіант – це незвичайний дзвінок, який може звучати як гавкіт собаки в квартирі. Хоча цей метод не є гарантією захисту, але нерви злодіям може неабияк похитнути.

Як захистити квартиру від злодіїв

3) Захист всередині квартири. Ефективним і надійним засобом захисту квартири від проникнення, є датчики розмикання або розбиття скла. Датчики спрацьовують, як тільки двері або вікно відкриваються, а сигнал надходить прямо на телефон господаря житла. Другий надійний спосіб захисту – IP-камера, підключена до мережі Інтернет і фіксує не тільки того, хто знаходиться в квартирі, але і всі розмови і голоси злочинців. Камера також дозволить правоохоронним органам швидко знайти зловмисників, багато з яких знаходяться в базі розшукуваних рецидивістів. Послуги приватної охоронної фірми – це ще один спосіб убезпечити своє житло. Як тільки сигнал системи безпеки надходить на пульт фірми, через 3-4 хвилини на місце прибуває наряд співробітників зі зброєю, які допоможуть запобігти злочин і затримають злодіїв.

Використовуючи ці та інші способи захисту і охорони, багато власників будинків і квартир надійно захистили свої житла від непроханих гостей.

Інші новини