Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини

Новини
Як захистити вікна від грабіжників: поради професіоналів 25.01.2019 Як захистити вікна від грабіжників: поради професіоналів

Якщо Вам цікаво, який час займає у досвідченого злодія злом звичайного вікна з металопластику, ми відповімо – в середньому тридцять секунд. Протягом цього недовгого часу злодій залізе в будинок. Нижче розглянемо, яким чином зламуються вікна з металопластику, а також якими заходами їх можна захистити.

Причини нестійкості звичайних вікон ПВХ

Близько тридцяти відсотків випадків незаконного вторгнення в житло – це сценарії проникнення з використанням вікна. Таким чином залазять в приміщення, які знаходяться на 1-му, 2-му і верхньому поверхах. При розтині металопластикових вікон господар квартири може дивуватися, яким чином це сталося, оскільки він не сумнівався щодо надійності свого нового вікна. Однак біда полягає в тому факті, що подібна переконаність грунтується тільки на відчуттях: механізми запору є непомітними, знаходяться всередині профілю. Насправді це питання є не надто складним для зломщика-професіонала. Він має просту відповідь.

Як захистити вікна від грабіжників: поради професіоналів

Вікна з металопластику розкриваються такими методами:

  • Віджимання стулки. Використовуються такі елементарні засоби, як монтування і проста викрутка. Ними стулка відтісняється від рами, після чого притискається фурнітура та відкривається механізм запору. Зламати вікно таким чином можна зовсім без шуму.
  • Висвердлювання отворів для ручки із зовнішнього боку вікна. При виламування вікон з металопластику таким методом присутній шум. Адже злочинцям потрібно електрична дриль. Однак метод досить ефективний: після повороту ручки вони зуміють відкрити навіть зачіп, що має грибовидную форму.
  • Розбивання склопакета. Для цього знадобиться і камінь, і молоток. Це найпоширеніший спосіб злому заміського будинку, причому шум, швидше за все, не притягне нічиє увагу. Для імпульсивної крадіжки також підходить.
  • Видавлювання склопакета. За допомогою викрутки, що має плоску форму, злочинці, підчіплюючи шарнір вікна, легко можуть видавити склопакет. Набагато легше виконати таке, коли стулки високі і вузькі. Потрібно лише пару раз зі значною силою натиснути на один з кутів склопакета – після цього він може бути витягнутий цілком.

Як захистити вікна від грабіжників: поради професіоналів

Способи захисту від віконного злому

Як захистити вікна від грабіжників: поради професіоналів

Найбільш надійним методом є решітки з металу. Злодіям просто не вдасться дістати вікно. Однак цей спосіб в чималій мірі погіршує вигляд будівлі, негативно впливаючи на психічний стан мешканців. Все ж споглядання світу в заґратоване вікно кілька пригнічує.

Інший метод – установка рольставней. Це пристрій ефективно, коли встановлено прямо в отвір вікна. Однак досить клопіткою є їх застосування, якщо управління ручне. При виборі ж автоматичних рольставней доведеться добре витратитися.

Як захистити вікна від грабіжників: поради професіоналів

Насправді при установці відповідного вікна з металопластику злом буде запобігли при розумних витратах. Потрібно тільки врахувати кожен можливий метод розтину.

  • «Віджатий» віконної стулки запобігає за допомогою спеціальної фурнітури. Форма цапф (головок, що з’єднуються з запором) в таких пристроях є грибообразной. Вони відрізняються від звичайних зацепов круглої форми надійним притисканням стулки до рами, завдяки чому стає неможливим поддеваніем її за допомогою викрутки або монтування. Слід врахувати, що грибовидная цапфа повинна бути встановлена ​​з 3-х сторін рухається частині вікна.
  • Щоб виключити висвердлювання віконної ручки, використовується пластина з твердого сплаву. В такому випадку у ручки обов’язково повинен бути замок, також потрібно блокування від зовнішніх впливів.
  • Від розбивання скла можна захиститися декількома способами. 1. Антивандальні плівки (виключають утворення наскрізної діри в разі удару каменем або іншим предметом, при цьому скло після розтріскування тримається в межах рами). 2. Триплекс – багатошарове скло, у якого шари склеюються за допомогою полімеру в умовах високих температур і високого тиску (для пробивання в подібному склі діри, через яку міг би проникнути людина, потрібно чимало часу). 3. Пулеустойчівое скління (застосовується в банках, магазинах ювелірних виробів та ін.).
  • Для захисту від видавлювання скла потрібно закривати його штапиком, а також вклеювання в раму за допомогою спеціального клею на полімерній основі.

Як захистити вікна від грабіжників: поради професіоналів

Слід нагадати і віконна сигналізація, а саме пультова охорона будинку. По суті, це окрема система, що захищає будинок від злодіїв. Однак установка датчиків розтину здійснюється прямо на вікна, тому вони можуть вважатися додатковим методом збільшення його стійкості.

Зрозуміло, такі методи не забезпечують повний захист, але все ж помітно ускладнюють життя злодіям і підвищують шанси на своєчасне припинення їх вторгнення.

Інші новини