Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини

Новини
Як захистити вхідні двері від злому 15.03.2019 Як захистити вхідні двері від злому

Для забезпечення безпеки приміщення в першу чергу потрібно зміцнити найбільш вразливі місця – вікна та двері. Отже, як захистити вхідні двері від злому? Тільки застосування комплексних заходів зможе уберегти будинок від несанкціонованого проникнення. У цьому, крім надійних замків і міцних рам, допоможе пультова охорона в Києві. За сигналом розмикання датчика на місце події виїжджає оперативна група, яка прибуває за лічені хвилини. У грабіжників просто не залишиться часу на пошук цінного майна.

Вимоги до вхідних дверей

Як захистити вхідні двері від злому

Захист дверей від злому – це ряд заходів, якими не можна нехтувати.

 • Полотно дверної конструкції повинно бути виготовлено з металу товщиною 2-3 мм. Більш товсте занадто обтяжить конструкцію і дасть додаткове навантаження на петлі, що призведе до перекосу. Тонке (китайські двері) не зможе зупинити грабіжника з найпростішим інструментом.
 • Дверну коробку виготовляють із сталевого куточка, швелера або профільованою труби. Каркас – з куточка, який доповнюється ребрами жорсткості.
 • Петлі повинні відповідати вазі дверного полотна і бути невразливими перед механічним інструментом. Кращими вважаються приховані конструкції на внутрішньому підшипнику.
 • Металеві полотна оснащуються внутрішніми штирями, які практично неможливо зрізати.
 • Штифти можуть бути пасивними ригелями або висуватися із замку сувальдного типу.

Вибір замка

Найміцніші і надійні двері марні без замків. Фахівці рекомендують застосувати не думка двох запірних систем різних конструкцій

Зазвичай такий набір складається з замкових конструкцій сугальдного і циліндричного типу.

Ригелі і корпуси повинні бути виготовлені з легованої сталі. Конструкцію можна посилити броньованої накладкою, яка не дасть висвердлити замок.

Як захистити вхідні двері від злому

Особливості систем замикання

 • Сувальдний – досить просто розкривається відмичкою, зате йому не страшно застосування грубої фізичної сили і інструментів.
 • Розкрити циліндричний замок за допомогою відмички складно, а ось вирвати його з дверей не складає проблем.

Тому саме така комбінація систем замикання дає найбільший ефект.

Перевагу потрібно віддавати запірним системам зі складною секретної частиною. Чим вище ця властивість, тим складніше грабіжникові буде розкрити металеві двері.

Як не купити підробку

Як захистити вхідні двері від злому

 • Можна придбати двері на ринку або виготовити на замовлення. У першому випадку виріб може не підійти за розміром, і його установка зажадає додаткових зусиль і витрат. Індивідуальне виготовлення забезпечує точність розмірів і простоту установки.
 • Не потрібно купувати занадто дешеві конструкції у невідомих людей. Досвідчені виробники використовують якісні запірні системи і фурнітуру, що вигідно відрізняє їх від дилетантів.
 • Купити всі складові необхідно в спеціалізованому магазині. Як правило, продавці мають багаторічний досвід співпраці з компанією-виробником, а якість їх продукції підтверджує сертифікат.

Якщо на двері або окремих її деталях немає відповідного маркування – це явна ознака підробки популярного бренду.

Класифікація по взломостойкості

Як захистити вхідні двері від злому

Будь-які двері може бути розкрита – вся справа в часі. Фахівці розділили їх зламостійкі якості на кілька класів:

 • RC1 – найбільш незахищений клас. Розтин відбувається шляхом застосування сили без інструментів. Такі конструкції встановлюються в охоронюваних приміщеннях.
 • RC2 – розтин можливо методом застосування підручного інструменту і примітивних відмичок. Це мінімальна захист поза межами приміщень, що охороняються.
 • RC3 – ​​конструкція забезпечує середню захист. Відкрити можна із застосуванням важкого ручного інструменту, що зазвичай викликає багато шуму і небезпечно для грабіжника. Ці моделі забезпечують безпеку більшості квартир.
 • RC4 – підвищений захист. Двері успішно протистоїть застосування важкого ручного інструменту і найпростіших електричних пристроїв. Зазвичай встановлюється в котеджах і заміських будинках.
 • RC5 і RC6 – при зломі злодії використовують весь можливий набір інструментів. Конструкції такого класу захисту зазвичай не застосовуються в побутових умовах. Вони монтуються на військових і цивільних об’єктах з підвищеним ступенем безпеки.

За статистикою, якщо зловмисники не змогли здійснити проникнення за 10 -12 хвилин, вони кидають почату.

Найбільш популярною комбінацією стала система з двох дверних конструкцій. Перша не забезпечує захисту, але підключена до пульта охоронної організації. Друга внутрішня металева забезпечена повним набором захисту.

Зловмисники, розкривши перші двері за кілька секунд, забезпечують виклик охоронної групи. Тому, бачачи укріплену другу конструкцію відразу припиняють спробу проникнення.

Інші новини