Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини

Новини
Яка сигналізація ефективна для охорони квартири? 20.02.2015 Яка сигналізація ефективна для охорони квартири?

Огорожа житла від злодійського втручання – тема, актуальна у всі часи. Сучасних зловмисників, на жаль, далеко не завжди здатні зупинити фізичні перешкоди, що представляють собою останні розробки в області безпеки. Новітні замки, потужні грати на вікна, міцний матеріал дверей – все дані заходи можуть послужити подоланими перешкодами для професійних злодіїв.

Ближче до суті теми

У вік технічного прогресу актуальною захистом від злодійського втручання стає електроніка, що працює автоматично. Установка автоматизованої системи сигналізації в значній мірі збільшує шанси на надійний захист будинку від крадіїв.

Способи захисту житла від злодіїв за допомогою охоронної сигналізації:

  • автономна сигналізація;
  • сигналізація з каналом gsm;
  • сигналізація за допомогою пультової охорони.

Типи охорони житла, перераховані вище, є досить ефективними засобами, але разом з цим є між ними деякі відмінності, які слід зачепити перед визначенням системи.

Автономна система

Стандартна автономна система іменується «кричалки», так як при спробі пограбування квартири активізується потужна сирена, яка сповіщає округу про вторгнення небажаних гостей. Система складається з пульта сигналізації, центрального приладу (концентратора), а також набору датчиків, що реагують на рухи в приміщенні, що охороняється. Датчики встановлюються на вікна, двері, в приміщеннях.

Автономна система з gsm-каналом

Дана система відрізняється наявністю додаткової функції оповіщення по телефону. Під час спроби проникнути в приміщення, що охороняється господар квартири отримує повідомлення на свій стільниковий телефон. Крім цього включається сирена. При монтажі даної системи застосовуються датчики, які реагують на рухи людини, а також відкривання вікон і дверей. Таким чином, спроба злому квартири може припинятися в найкоротші терміни.

Пультова охорона

Пультова охоронна сигналізація є на сьогоднішній день найбільш ефективною і зручною системою захисту житла від зломщиків. Так, при спробі незаконно потрапити в яку охороняють пультової системою приміщення сигнал з датчиків миттєво передається до центрального пристрою, про що за частки секунди дізнаються в службі безпеки. Після появи сигналу про злом на пульті служби охорони до місця незаконного проникнення відправляється група професіоналів, завданням яких є захист Вашого будинку від зломщиків. Такий варіант дозволяє виїхати у відпустку і не турбуватися про своє житло.

Інші новини