Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини

Новини
Кращі породи собак для охорони будинку 25.10.2017 Кращі породи собак для охорони будинку

Технічні засоби для охорони будинку і квартири надійно вписалися в наше життя. Сигналізації, системи відеоспостереження, пультова охорона – все це служить для надійного захисту від квартирних злодіїв. Тим не менш, є ще один фактор, який працює не менше результативно всіх перерахованих коштів. Якщо ви ще не здогадалися, то мова піде про собак, а точніше про те, яку породу собак вибрати для охорони приватного будинку або квартири. Ці чотириногі друзі людини чудово справляються зі своїми «робочими» обов’язками і не раз доводили свою ефективність в боротьбі з зловмисниками.

Охоронні собаки повинні володіти не тільки великими розмірами, але також сміливістю і витривалістю. Підбирати чотириногого сторожа стоїть ще за параметрами умов проживання – є такі пси, які для середньостатистичної квартири занадто габаритні. Наприклад, алабай або кавказька вівчарка.

Собаки для охорони: яку породу вибрати

Німецька вівчарка

Яка порода першою приходить на розум як собаки для охорони? Звичайно, німецька вівчарка – ці статні тварини чудові сторожа. Ця порода відрізняється гострим розумом, енергійністю і відданістю, а також добре піддається дресируванню. Але взявши німецьку вівчарку, ви повинні бути готові, що їй потрібна постійна фізична активність.

Кращі породи собак для охорони будинку

Московська сторожова

Якщо ви шукаєте собаку для охорони будинку і сім’ї, розгляньте варіант московської сторожової. Цей велика тварина з сумними очима насправді є абсолютно безстрашним – він вступить на захист свого господаря і житла, не роздумуючи. Навчивши пса основним командам, можна отримати дуже сильного і слухняного охоронця. Розміри московської сторожової припускають проживання в приватному будинку.

Кращі породи собак для охорони будинку

Кавказька вівчарка

Подивившись на розміри кавказької вівчарки, легко уявити, що буде з тим, хто захоче проникнути у ваше житло. Ці собаки для охорони дуже сильні, їх масивні лапи і торс одним своїм виглядом вселяють страх. Незважаючи на свій вселяє вид, кавказькі вівчарки ласкаві до дітей. Для підтримки фізичної форми досить півторагодинного вигулу в день.

Кращі породи собак для охорони будинку

Алабаї

Такі охоронні собаки – величезна відповідальність, про яку повинні пам’ятати всі власники алабаїв. Ці пси відображають міць і грізності, тому слід приділяти належну увагу їх вихованню і дресурі. В особі господаря алабай повинен бачити лідера, в іншому випадку відносини будуть безконтрольними, і собака не буде підкорятися. Для скидання енергії алабай потрібні активні і тривалі прогулянки.

Кращі породи собак для охорони будинку

Різеншнауцер

Різеншнауцер – чудова собака для охорони будинку, до того ж неймовірно віддана, відважна і практично невибаглива. Ця порода легко піддається дресируванню, стає вірним помічником господареві і ласкавим іншому для дитини. Різеншнауцер із задоволенням проявляє активність – фізичні навантаження необхідні псу для підтримки м’язової маси. З недоліків породи – догляд за шерстю і регулярна стрижка.

Кращі породи собак для охорони будинку

Ротвейлер

Для охорони будинку і квартири зверніть увагу на ротвейлерів. Вони милі і добрі, але до того моменту, поки їх території і господареві не загрожує небезпека. Ця порода вимагає не тільки правильного виховання і тривалої дресирування, а й грамотного харчування. При належній увазі до вихованця можна виростити справжнього звіра – грозу вулиць.

Кращі породи собак для охорони будинку

Боксер

Для квартири кращої собаки для охорони, ніж боксер, не знайти. Відрізняються вони добротою і прихильністю до малюків, тому їх варто вибрати тим, у кого в родині є діти. Але незважаючи на природну м’якість, як не крути, це бійцівський пес. Навчання і дресирування даються легко, боксер схоплює все команди буквально на льоту. А щоб енергія тваринного знаходила вихід, необхідні активні фізичні навантаження під час прогулянок.

Кращі породи собак для охорони будинку

Доберман

Краса і грація в поєднанні з рішучістю і силою – все це про доберманів. Ці охоронні собаки стануть відмінними охоронцями. Ще з малого віку цуценята вимагають уваги – господарі повинні кинути всі сили на дресирування і навчання, щоб уникнути проблем з поведінкою в подальшому. Для охорони двору або квартири – доберман впоратися з будь-яким завданням.

Кращі породи собак для охорони будинку

Кане корсо

Ці м’язисті красені відрізняються неймовірною проникливістю і кмітливістю, але разом з тим вони можуть проявляти впертість. Порода Кане корсо – кращі собаки для охорони свого господаря. Прив’язавшись до одного, пес ні крок не відстане від нього, а при підозрі небезпеки дасть зрозуміти кривдникові, що краще не наближатися.

Кращі породи собак для охорони будинку

Стаффордширський тер’єр

Дивлячись на стаффордширського тер’єра, чи варто говорити, що такі собаки для охорони житла підходять як не можна краще. Особливо якщо мова йде не про приватний будинок. Середні розміри породи дозволять легко містити стаффа в квартирі. Цей пес буде кращим другом господареві і милою нянькою дитині, але для цього потрібно попрацювати над вихованням вихованця. Команди стаффорд освоює елементарно і навіть можна сказати – любить вчитися.

Кращі породи собак для охорони будинку

Собака для охорони будинку: що потрібно знати перед покупкою

Перш, ніж завести пса великої породи, необхідно розуміти наступне:

  1. Вигулювати тварину необхідно не менше 1-1,5 годин в день.
  2. Потрібно забезпечити активну фізичну діяльність для підтримки форми і викиду зайвої енергії.
  3. Для охорони будинку пес повинен пройти спеціальний курс на захист.
  4. Серйозно займатися послухом, виробивши у собаки авторитет перед господарем
  5. Якщо самостійно займатися не під силу, варто обов’язково звернутися до кінолога.

Сподіваємося, після нашої статті ви зрозуміли, яку собаку ви хочете для охорони будинку і сім’ї. Пам’ятайте, тварина – це ваша і тільки ваша відповідальність. А якщо мова заходить про велику породі, то порука множиться на два.

Інші новини