Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини

Новини
Мітки злодіїв-домушників — що вас повинно насторожити 03.08.2017 Мітки злодіїв-домушників — що вас повинно насторожити

Літо — пора відпусток і час наживи для злодіїв-домушників. Зловмисники часто працюють не по одному, а в змові. Завдання одного — відстежувати режим жертви і передавати інформацію безпосередньо злодіям. Один з видів передачі «даних» про квартиру — спеціальні мітки, які можуть наноситися на двері, поруч із дзвінком або на поштову скриньку з номером квартири.

Причому ця схема актуальна не тільки для України і Росії, але і для Греції, Великобританії, Іспанії, Китаю і ін.

Тому будьте пильні і оглядайте свої двері на предмет дивних малюнків. Нижче наведено приклад міток, за допомогою яких злодії контактують між собою:

«Маячки», які розкажуть, що вас хочуть обікрасти

Безумовно, не всі домушники залишають вище означені мітки. Є ряд більш очевидних речей. Наприклад, монетка під дверима, шматочок печива під килимком, сірник, нитка або волосинка, встромлена в отвір дверей. Монетка відсунута з килимка, печиво роздавлено, сірник випала — значить господарі не у від’їзді. Далі залишається з’ясувати, коли вони йдуть у справах і у скільки приходять.

Мітки злодіїв-домушників — що вас повинно насторожити

Для цього за квартирою встановлюють стеження. Потрібно відзначити, що злодії — люди дуже обережні і не будуть потрапляти на очі.

Також, приходячи додому, огляньте двері на предмет брудних плям. Буває таке, що зловмисники роблять зліпки замків і від цього залишаються плями суміші.

Ще один «знак» для домушників — переповнена пошта. Подбайте про те, щоб на час вашого від’їзду кореспонденцію (навіть непотрібні рекламки) хто-небудь забирав.

Коли і ким здійснюються крадіжки

За статистикою, 80% квартирних крадіжок відбувається з 09:00 до 17:00 в будні дні. 90% злочинів належать непрацюючим громадянам, 60% складають іногородні особи.

Як убезпечити своє житло

Найбільш надійний захист на сьогодні — пультова охорона. У квартирі встановлюється сигналізація, сигнал від якої приходить на пульт в охоронне агентство або в поліцію. Після отримання сигналу на об’єкт вирушає група швидкого реагування.

Також можна приклеїти наклейку «Ведеться відеоспостереження» або повісити макет сигналізації. Навряд чи злодії захочуть ризикнути зв’язуватися з такою квартирою, навіть якщо і здогадуються, що це муляжі.

Охоронне агентство «Орлан» пропонує свої послуги зі встановлення сигналізації з подальшим обслуговуванням. Ми маємо величезний досвід в охороні квартир — звертайтеся і Убережіть своє майно!

Інші новини