Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини
19.08.2015 Хмарні охоронні системи

Одним із трендів розвитку індустрії охоронних технологій є використання хмарних систем. Розвиток даної галузі ринку поспособстовало поява все нових і нових послуг з обробки та зберігання даних. Але є і стримуючі фактори – не якісний інтернет і недостатня впевненість у безпеці.

Що ж таке «хмарні» технології для охоронного підприємства?

Це CRM-системи, що дозволяють оптимізувати роботу охоронного підприємства, налагодити комунікацію і внутрішні процеси. Такі платформи підійдуть як невеликому агентству, так і великої компанії.

Чого побоюються клієнти?

Незважаючи на те, що технології крокують вперед, клієнти охоронних підприємств з побоюванням ставляться до того, що дані (відеозапису з камер спостереження) зберігаються не на фізичному носії (карті пам’яті, диску тощо), а у віртуальному просторі.

Однак, це помилка, адже дістати матеріал із захищеного «хмарного» доступу куди більш складніше, ймовірність зведена практично до нуля.

Відмова від фізичної охорони?

Купуючи «хмарний» сервіс, зовсім не означає, що необхідно відмовлятися від реальної охорони. Пристосувати віртуальну систему можна до будь-якого об’єкту, свёв дані в єдиний інтерфейс. Тим більше, якщо справа стосується особливо небезпечних або великих охоронюваних підприємств, то сучасні технології стануть відмінним помічником для фізичної охорони.

Питання зберігання даних в єдиному «хмарі» стає все більш актуальною. В Україні це ще не так популярно, але це лише питання двох-трьох років.

Інші новини
 • 15.03.2019
  Як захистити вхідні двері від злому

  Для забезпечення безпеки приміщення в першу чергу потрібно зміцнити найбільш вразливі місця - вікна та двері. Отже, як захистити вхідні двері від злому? Тільки застосування ...

 • 25.02.2019
  Відеоспостереження в темний час доби – особливості нічного відеоспостереження

  При підборі обладнання, що дозволяє здійснювати відеоспостереження в нічний час доби, необхідно враховувати поставлені цілі. Неприпустимо керуватися просто уподобаннями ...

 • 25.02.2019
  Рейдерське захоплення – що це таке і як убезпечити своє підприємство?

  Рейдерство - це захоплення чи переоформлення організацій на інших власників без бажання жертви рейдерів. Про те, що таке рейдерське захоплення, знає більшість компаній, що почали ...

 • 25.01.2019
  Як захистити вікна від грабіжників: поради професіоналів

  Якщо Вам цікаво, який час займає у досвідченого злодія злом звичайного вікна з металопластику, ми відповімо - в середньому тридцять секунд. Протягом цього недовгого часу злодій ...