Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини

Новини
Охорона периметру заміського будинку 11.01.2014 Охорона периметру заміського будинку

Немає нічого дивного в тому, що кожна людина прагне максимально захистити своє майно, будь то автомобіль, заміський котедж або гараж. Кожен робить це в міру своїх розумінь і можливостей. Ми розглянемо варіанти можливої ​​охорони заміського будинку.

Звичайно, бувають абсолютно кричущі випадки, коли власники заміських ділянок встановлюють на своїй території світлозвукові гранати або ж випускають зграю бійцівських собак без намордників. Пси представляють реальну небезпеку не тільки для можливих зломщиків, але  й для звичайних перехожих, у випадку, якщо тварини вирвуться за межі території.

Ми ж звернемося до більш цивілізованого варіанту, а саме – до установки системи охоронної сигналізації для периметра підконтрольній території.

Оцінка необхідності організації охорони

Будь-яка автоматизована система охорони – це, звичайно, добре. Однак завжди варто спочатку оцінити доцільність її установки на конкретному об’єкті. Наприклад, абсолютно різний інтерес у потенційних зломщиків викличуть заміський котедж і сарай, в якому зберігається садове начиння або всякий даремний непотріб. Тому цілком обґрунтованим буде для охорони сараю купити сторожового пса, який з успіхом приверне увагу оточуючих гучним гавкотом при спробі злому.

Інша справа – заміський будинок. Без сумніву, це об’єкт, який заслуговує на застосування охоронної системи. Однак не слід забувати про те, що система охорони периметра – це лише охорона, але не захист. Основною функцією такої системи є оповіщення про небажане проникнення. Тому ідеальним варіантом є система, що виводить тривожний сигнал безпосередньо на пункт охоронної компанії або ж міліції, співробітники яких оперативно зможуть відреагувати на отримання сигналу тривоги.

Найпростішим елементом системи охорони периметра є звичайний паркан – масивний цегляний, кам’яний або залізобетонний. Насправді, будь-який паркан досить добре виконує свою основну мету – відгородження території, що охороняється та перешкода вільному проникненню на неї. Тим часом, однією з переваг забору зі звичайної сітки-рабиці або огорожі з прутів в тому, що вони не перешкоджають огляду прилеглої до них території, що може допомогти швидше виявити потенційних небажаних відвідувачів.

Фактори, що впливають на вибір

Звичайно, при підборі оптимального рішення з охорони периметра необхідно брати до уваги багато деталей – наявність радіо- і електроперешкод, шумів та інших факторів, що можуть вплинути на роботу системи. Часто буває, що вартість оптимально підібраною охоронної системи непропорційна важливості та цінності об’єкту, що охороняється. В такому випадку, звичайно, краще обрати інший, менш витратний тип охорони.

Типи охоронних систем

Найбільш прості системи охорони, як правило, використовуються на виробничих об’єктах – це радіопроменеві й інфрачервоні охоронні засоби виявлення. Вони ідеальні для застосування окремо розташованих на рівній місцевості об’єктів, що не мають огорожі та густої рослинності поблизу.

Для охорони заміських будинків краще використовувати ємнісні системи, які майже не мають мертвих зон і відрізняються постійною високою чутливістю. У цьому випадку ні рельєф місцевості, ні наявність кам’яних або бетонних огорож не матимуть ніякого значення.

Головне, що потрібно пам’ятати при виборі охоронної системи периметра – її проектування, підбір і встановлення слід замовляти у компанії з солідною репутацією на ринку та досвідом роботи. Тоді ваші кошти працюватимуть за призначенням.

Інші новини