Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини

Новини
Охорона промислових об’єктів 30.10.2015 Охорона промислових об’єктів

Завод – це цехи, котельні, адміністративні будівлі і величезні прилеглі території. Незважаючи на всю неприступність бетонних парканів з колючим дротом, промислові заводи, фабрики досить вразливі і схильні до різних загрозам. Чи не кожне охоронне агентство візьме на себе відповідальність за охорону.

Від чого необхідно захистити об’єкт промисловості?

На великому і малому підприємствах існую різні рівні ризиків, які необхідно запобігти. Ми їх зібрали до загального списку:

  • крадіжка обладнання;
  • крадіжка сировини;
  • загоряння і підпали;
  • промислове шпигунство;
  • проникнення осіб, що не мають відношення до підприємства.

Для кожного підприємства список може коригуватися, але факт залишається фактом – професійна охорона потрібна.

Яким підприємствам потрібна охорона?

Охоронні агентства, які займаються таким видом охорони мають свої програми по подібних об’єктів. Перш ніж буде підписаний договір, необхідно оглянути завод або фабрику, щоб мати уявлення, з чим доведеться мати справу. Виходячи з цього, підібрати необхідне технічне оснащення – відеоспостереження, датчики задимлення, тривожні сигналізації, датчики відкривання дверей, системи контролю доступу і т.д.

Під кожен окремий об’єкт розробляється свій проект. Деякі підприємства потребують посилення охорони. Це заводи, які працюють з хімією, вибуховими та легкозаймистими речовинами, а також там, де встановлено дороге устаткування. На таких об’єктах може працювати подвоєна охорона, а вхід – по proximity-карт, щоб певні співробітники не мали можливості входити в ті чи інші приміщення.

Системи контролю доступу на підприємствах

Говорячи про системи контролю доступу, варто сказати, що це не тільки технічне забезпечення безпеки, а й контроль співробітників. Встановлюючи таку систему, можна контролювати парафії і відходи на роботу, зберігати дані для звітності, а також тримати підприємство під дисципліною.

Охоронне агенство «Орлан» надає такі послуги. Ми працюємо з об’єктами будь-якої складності, тому ваші питання про безпеку не залишаться без відповіді. Співробітники охоронного агентства мають кваліфікований рівень підготовки, а також зможуть забезпечити технічну безпеку на вашому підприємстві.

Інші новини