Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини
19.08.2015 Охорона в школі: як забезпечити безпеку дітей

Сьогодні практично в кожній столичній школі є охоронці. Їх завдання – забезпечення безпеки учнів, огляд території навчального закладу на предмет перебування підозрілих осіб, а також запобігання проникненню в школу сторонніх.

На жаль, для багатьох образ охоронця школи не асоціюється з честю, силою і справедливістю. Якщо ви хочете, щоб ваші діти і навчальний заклад були надійно захищені, звертайтеся в професійні агентства, де працюють гідні співробітники, здатні забезпечити безпеку на високому рівні.

Охоронець + охоронні системи = БЕЗПЕКА

У школах рекомендується встановлювати системи безпеки для повного контролю ситуації. Для навчальних закладів рекомендуються наступні системи:

Сигналізація, датчики задимлення і руху. Дані пристрої встановлюються опціонально, якщо необхідна особлива охорона (наприклад, кабінет інформатики, де встановлено дороге устаткування).

Кнопка тривоги. Цей пристрій незамінне для навчальних закладів. За допомогою кнопки тривожної сигналізації можна оперативно викликати групу швидкого реагування, в разі, якщо ситуація не під силу наявної охорони.

Відеоспостереження. Установка камер відеоспостереження всередині приміщення і на території школи дозволить моніторити процес, не залишаючи робоче місце.

Охоронні системи безпеки є лише в кількох школах Києва, які відносяться до розряду елітних. На жаль, адміністрація школи і батьки замислюються про посилений режим охорони лише тоді, коли відбувається щось серйозне. Але ж ситуацію краще запобігти, ніж потім виправляти і шукати винних, замовити охорону можна у нас.

Бережіть своїх дітей!

Інші новини
 • 15.03.2019
  Як захистити вхідні двері від злому

  Для забезпечення безпеки приміщення в першу чергу потрібно зміцнити найбільш вразливі місця - вікна та двері. Отже, як захистити вхідні двері від злому? Тільки застосування ...

 • 25.02.2019
  Відеоспостереження в темний час доби – особливості нічного відеоспостереження

  При підборі обладнання, що дозволяє здійснювати відеоспостереження в нічний час доби, необхідно враховувати поставлені цілі. Неприпустимо керуватися просто уподобаннями ...

 • 25.02.2019
  Рейдерське захоплення – що це таке і як убезпечити своє підприємство?

  Рейдерство - це захоплення чи переоформлення організацій на інших власників без бажання жертви рейдерів. Про те, що таке рейдерське захоплення, знає більшість компаній, що почали ...

 • 25.01.2019
  Як захистити вікна від грабіжників: поради професіоналів

  Якщо Вам цікаво, який час займає у досвідченого злодія злом звичайного вікна з металопластику, ми відповімо - в середньому тридцять секунд. Протягом цього недовгого часу злодій ...