Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини

Новини
Охоронець в торговому центрі – престиж і спокій 22.05.2015 Охоронець в торговому центрі – престиж і спокій

Охоронця в торговому центрі зустріти нескладно. Людям вони здаються справжніми професіоналами, які не підкоряються ніяким правилам. Дійсно, такий персонал є частиною стилю, тому їх зовнішній вигляд завжди відповідає найвищим стандартам. Однак представницькі та підтягнуті чоловіки піддаються жорстким правилам. Їх можна обговорити, щоб показати справжню правду про таку професію.

Постійне місцезнаходження

Охоронці в торговому центрі акуратно розподілені по всіх поверхах і магазинам. Вони зобов’язані перебувати точно в зазначених місцях або постійно патрулювати на певній ділянці. Напевно такий підхід здасться дивним, так як деякі люди до сих пір часто ставляться до охоронців, як до звичайних сторожам.

Займані посади розподіляються з кожною новою зміною. Через це людина точно знає, де він проведе свої робочі години, щоб не порушувати встановленого статуту. Практика показує, наскільки складно звикнути до цього, але постійно зайнятість не дозволяє помічати час. Воно пролітає швидко, тому люди не встигають навіть втомитися.

Дії охоронців

Відразу потрібно сказати, що охоронці торгових центрів – це не сторожа, вони також як і охоронці масових заходів в першу чергу стежать за загальною обстановкою і відсутністю скандалів, а не за товарами магазинів. Таке завдання виконують працівники магазинів, співробітники ж торгового центру залишаються осторонь. Причому серйозною проблемою є обмеження, які не дозволяють вступати в пряму конфронтацію з хуліганом.

Охоронці постійно нарікають на брак повноважень, так як навіть під час бійки вони мають право лише затримати злочинця і викликати наряд поліції. При цьому не можна піднімати руку на відвідувача, такі дії обов’язково приведуть до судового розгляду. Відповідно, досвідчені охоронці швидко вчаться словами заспокоювати порушників спокою, хоча в критичних ситуаціях прикладають силу, не боячись ніяких наслідків.

У торговому центрі деякі охоронці здаються манекенами. Вони відмінно виконують власні обов’язки, тому не зрушуються з місця годинами. Тільки в критичних ситуаціях їм дозволено приступати до активних дій, які закінчуються усуненням будь-якої загрози. Після цього залишається лише дочекатися прибуття поліцейських, щоб вони правомірно виконали затримання і доставили злочинця в ділянку.

Інші новини