Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини
15.01.2014 Основні компоненти безпеки систем

Зростання кількості злочинів, пов’язаних із посяганням на приватну власність, на жаль, не йде на спад. Тому все більшим попитом користуються системи охоронної сигналізації, особливо ті, що використовують у своїй основі принцип бездротового зв’язку.

На сьогоднішній день система охоронної сигналізації не включає в себе два-три основних елементи, як колись. Зараз до її складу входить складний комплекс високотехнологічних модулів, що відповідають найвищим вимогам. Крім того, є можливість реалізації сигналізації не тільки в звичайному варіанті, але й також в бездротовій версії, коли немає потреби займатися прокладкою комунікацій, часто порушуючи інтер’єр приміщення.

Основний елемент системи безпеки

У бездротових охоронних системах, що пропонуються сьогодні на ринку, одним з найбільш важливих елементів вважається контрольна панель. Як правило, в корпусі панелі в якості альтернативного джерела живлення розміщується акумулятор, який підключається автоматично при припиненні подачі живлення з централізованої електромережі. При наявності в будинку встановленої супутникової охоронної системи безпеки додатковим модулем може бути передавач тривожних повідомлень на контрольний пункт охорони або ж на стільниковий телефон власника у разі, якщо при перевірці зв’язку активованих пристроїв системи безпеки з вказаною контрольною панеллю відсутній контрольний сигнал. Також в якості додаткового модуля може виступати охоронна сигналізація для гаража.

Як правило, контрольна панель встановлюється в місцях, зручних у доступі для господарів, однак при цьому прихованих від сторонніх очей.

Складові елементи системи

Основною функцією пульта управління є програмування та налаштування системи безпеки. Для здійснення цього він оснащений модулем для бездротового зв’язку з контрольною панеллю, що не вимагає робіт з прокладання будь-яких кабелів. Сучасні моделі бездротової охоронної сигналізації, що використовують радіоканал у якості засобу зв’язку, дозволяють оперувати не одним, а відразу декількома пунктами. Вони можуть бути розташовувані в різних місцях за бажанням замовника – гаражні ворота, вхідні двері, двері чорного ходу і т. д. Кожен пульт оснащується незалежним джерелом живлення. Крім того, обов’язково активується система захисту від несанкціонованого розкриття, а також від підбору контрольного коду.

В систему охоронної сигналізації можуть бути включені інфрачервоні датчики руху з бездротовим підключенням, які можуть контролювати ділянку радіусом від 90 до 120 метрів і дальністю до 12 метрів. Такі датчики рекомендують монтувати в кутовій зоні приміщення на висоті стелі. Також не рекомендується не розташовувати в зоні їх дії об’єкти, що можуть створювати циркуляцію повітря або змінювати температуру.

При встановленні сигналізації для квартири часто використовуються датчики розбиття скла, які варто розміщувати в центрі приміщення, щоб контролювати область у радіусі 10 метрів навколо себе. Ці датчики реагують на звук розбитого скла, проте для досягнення максимальної ефективності використовується не звичайна, а подвійна система з виявленням вторгнення, яка реагує на підвищення тиску в приміщенні та звук. Застосування такого датчика передбачає відсутність таких звукопоглинальних предметів, як щільні штори або ж гардини, між датчиками та склом.

Інші новини
 • 15.03.2019
  Як захистити вхідні двері від злому

  Для забезпечення безпеки приміщення в першу чергу потрібно зміцнити найбільш вразливі місця - вікна та двері. Отже, як захистити вхідні двері від злому? Тільки застосування ...

 • 25.02.2019
  Відеоспостереження в темний час доби – особливості нічного відеоспостереження

  При підборі обладнання, що дозволяє здійснювати відеоспостереження в нічний час доби, необхідно враховувати поставлені цілі. Неприпустимо керуватися просто уподобаннями ...

 • 25.02.2019
  Рейдерське захоплення – що це таке і як убезпечити своє підприємство?

  Рейдерство - це захоплення чи переоформлення організацій на інших власників без бажання жертви рейдерів. Про те, що таке рейдерське захоплення, знає більшість компаній, що почали ...

 • 25.01.2019
  Як захистити вікна від грабіжників: поради професіоналів

  Якщо Вам цікаво, який час займає у досвідченого злодія злом звичайного вікна з металопластику, ми відповімо - в середньому тридцять секунд. Протягом цього недовгого часу злодій ...