Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини

Новини
Забезпечення охорони масових заходів 29.01.2014 Забезпечення охорони масових заходів

Кожен день на території нашої країни проходять різні масові заходи: концерти, презентації, фуршети, конференції та інші акції, відмінною рисою яких є присутність великого скупчення людей. Подібні заходи досить різнопланові. Вони можуть відрізнятися один від одного спрямованістю, масовістю аудиторії, метою та місцем проведення. Однак оскільки будь-яка з них передбачає наявність великої кількості народу, всі вони є потенційним джерелом виникнення небажаних проявів агресивності або посягань на особисте майно присутніх. Причому це однаковою мірою відноситься як до невеликих корпоративних вечірок у затишному залі ресторану, так і до багатотисячних концертів на стадіонах. Різниця полягає лише в рівні складності організації охорони проведеного заходу, без якої не обійтися.

Розробка стратегії

Однією з особливостей при проведенні масових заходів є те, що їх охорона повинна бути, по-перше, ефективною; по-друге, мінімально помітною, і тому має бути організована дуже грамотно.

Організатори будь-якого заходу повинні потурбуватися про організацію охорони ще на етапі вибору місця проведення. Дуже часто приватні охоронні агентства, які мають досвід в організації забезпечення безпеки та збереження майна під час проведення акцій з великою кількістю людей, можуть порекомендувати найбільш доцільні локації для проведення того чи іншого заходу.

У тому випадку, якщо організатори вже визначилися з місцем проведення, необхідно отримати консультацію співробітників охоронного агентства на предмет відповідності його необхідним нормам безпеки. Після цього агентство розробить стратегію забезпечення охорони майбутнього заходу, оцінить можливі ризики виникнення негативних інцидентів, надасть організаторам усі дані по організації охорони, а також розрахує бюджет на оплату своїх послуг.

Вибір на користь професіоналів

Вирішення питань щодо забезпечення безпеки краще доручати фахівцям. Адже навіть один незначний конфлікт там, де знаходиться велика кількість людей, може призвести до непередбачуваних трагічних наслідків. Тому від того, наскільки досвідченими та професійними будуть співробітники обраного охоронного агентства, залежить сприятливе завершення конфлікту та заходу в цілому.

У той самий час, довіривши вжиття мір професіоналам, ви зможете приділити час іншим важливим справам, пов’язаним із підготовкою до заходу.

В обов’язки охоронного підприємства входить:

  • підтримка порядку на території;
  • запобігання будь-яким протиправним діям;
  • забезпечення збереження майна.

Крім того, до і після проведення заходу співробітники агентства обов’язково проводять перевірку території.

Комплексний підхід

Забезпечення порядку на будь-якому масовому заході являє собою цілий комплекс скоординованих дій. Зокрема, до таких відноситься узгодження взаємодії з правоохоронними органами в разі необхідності посилення ефективності заходів щодо забезпечення порядку. Також нерідко необхідна координація шляхів співпраці з особистою охороною особливо важливих персон. Приватні охоронні агентства, які мають достатній досвід в цій області, будуть гарантією того, що їх тактовна робота не поставить організатора заходу в незручне становище перед VIP-гостями. Грамотна, злагоджена та ненав’язлива робота висококваліфікованих співробітників охоронних агентств є додатковим плюсом до вашої репутації та сприятиме високій оцінці заходу учасниками і відвідувачами.

Звичайно, ступінь безпеки, якій ви віддасте перевагу – це ваш вибір. Однак завжди варто пам’ятати, що спокійна обстановка на масовому заході – запорука успіху, і не варто на цьому економити.

Інші новини