Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини

Новини
Особливості охорони торговельних центрів і магазинів 20.02.2015 Особливості охорони торговельних центрів і магазинів

В процесі розробки економічних планів, побудови системи прибутку і витрат, важливу роль відіграє забезпечення безпеки на території закладу. Питання: як це впливає на доходи магазину? Охоронна захист – відсутність витрат на випадок подій, просто їх максимальне запобігання; підвищення затребуваності і популярності Вашого закладу. Якщо покупець, зайшовши в торговий центр, побачить, що тут забезпечена абсолютна безпека, що сервіс на вищому рівні, то буде неодмінно повертатися сюди за покупками.

Боятися нападів грабіжників і розбою хуліганів або забезпечити повну безпеку?

Щодня відбуваються крадіжки, розбій і навіть вбивства в усьому світі. Розробляючи макет і план закладу варто врахувати, що охорона, особливо її складу і якість, є пріоритетними в даному питанні. Особливу увагу на це потрібно звернути власникам цілодобових магазинів.

Що являє собою сервіс з охорони торговельних підприємств?

Перш за все охорона в великих магазинах або супермаркетах полягає у виконанні декількох процесів:

  • спостереження за правильністю здійснення покупок
  • захист прав торгових марок
  • попередження розбоїв хуліганів і псування продукції
  • надання абсолютної безпеки покупцям
  • вплив на громадську думку відвідувачів
  • перевірка камер відеоспостереження
  • запобігання злодійства
  • контроль за роботою касирів на користь клієнта

Комплексна охорона магазину включає в себе наступні заходи:

пультова охорона (найбільш затребувана, завдяки мінімальним вкладенням фінансів і надання безпеки персоналу та майну вночі; в разі грабежу диспетчер, продавець натискають тривожну кнопку або спрацьовує сигналізація і охорона оперативно вживає заходів; крім того, є додаткові послуги – спрацьовування сигналу від газу і диму, що підсилює захист);
установка камер відеоспостереження в зал магазину;
контроль безпосередньо охоронців.

Постійна охорона або звернення в службу безпеки

З метою економії і забезпечення сприятливої ​​обстановки в торговому приміщенні поділяють послуги на постійну охорону та укладання контрактів з охоронними сервісами в разі потреби їх присутності.

В якому випадку актуальна постійна охорона?

Якщо Ваш універмаг, торговий центр, гіпермаркет або просто магазин має великі розміри, які складно охопити поглядом продавців, оптимальний варіант – вибрати постійний штат охоронців, які від відкриття і до закриття виконуватимуть цю роботу. Якщо ж магазин невеликих розмірів, то практикують охорону по камерах спостереження або ж укладення договорів з охоронними підприємствами, які в разі нападів або грабежів оперативно виїжджають на місце.

Охорона вашого торгового закладу – захист Ваших доходів.

Інші новини