Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини
04.07.2017 Патрулювання виробничих і житлових об’єктів

Патрулювання – важливе завдання для забезпечення безпеки як великих, так і середніх підприємств, а також приватних житлових територій. Даний спосіб охорони є захист території з її систематичним обходом. Особливо, в патрулюванні потребують котеджні комплекси, заводи, виробничі цехи, склади і т.п.

Патрулювання дозволяє:

 • вчасно виявити проникнення сторонніх осіб на об’єкт, що охороняється;
 • попередити незаконні дії;
 • убезпечити матеріальні цінності;
 • оперативно зреагувати і вжити належних заходів для усунення загрози.

Як організовується патрулювання

Для контролю за об’єктом, як правило, наймають співробітників охоронного агентства. У такому вигляді охорони може брати участь як один, так і кілька співробітників, в залежності від площі території. Патрулювання здійснюється пішки або з використанням автомобіля. Для забезпечення контролю іноді використовують спеціально навчених службових собак. При собі охоронний патруль може мати наручники, гумові кийки, засоби зв’язку (рації), зброя.

Патруль: переваги даного виду охорони

Основна перевага патрулювання полягає в його універсальності – спосіб однаково ефективний як для виробничих, комерційних, так і для житлових об’єктів.

В організації патрулювання важливими умовами є:

 1. Інструктаж служби охорони щодо обов’язків та порядку переміщення на території об’єкта.
 2. Складання графіка обходів (визначається періодичність і точний час).
 3. Розробка маршруту – зазвичай, він не повинен перевищувати 1,5 кілометра.
 4. Визначення порядку дій на випадок правонарушітельних дій з боку сторонніх осіб.

Також важливим є те, що патрулювання – послуга недорога, в порівнянні, з постійним перебуванням на об’єкті позавідомчої охорони. Таким чином, звернутися в охоронну фірму можна з умовою, що патруль буде здійснюватися, наприклад, тільки в нічний час.

Ще одна перевага – послуга патрулювання може бути надана одноразово. Замовник звертається в приватне охоронне агентство, де в залежності від поставленого завдання, підбирається необхідну кількість персоналу і допоміжних засобів для забезпечення безпеки.

Охоронне підприємство «Орлан» надає послуги патрулювання в Києві приватним і комерційним підприємствам. Захистіть майно, звернувшись до професіоналів!

Інші новини
 • 15.03.2019
  Як захистити вхідні двері від злому

  Для забезпечення безпеки приміщення в першу чергу потрібно зміцнити найбільш вразливі місця - вікна та двері. Отже, як захистити вхідні двері від злому? Тільки застосування ...

 • 25.02.2019
  Відеоспостереження в темний час доби – особливості нічного відеоспостереження

  При підборі обладнання, що дозволяє здійснювати відеоспостереження в нічний час доби, необхідно враховувати поставлені цілі. Неприпустимо керуватися просто уподобаннями ...

 • 25.02.2019
  Рейдерське захоплення – що це таке і як убезпечити своє підприємство?

  Рейдерство - це захоплення чи переоформлення організацій на інших власників без бажання жертви рейдерів. Про те, що таке рейдерське захоплення, знає більшість компаній, що почали ...

 • 25.01.2019
  Як захистити вікна від грабіжників: поради професіоналів

  Якщо Вам цікаво, який час займає у досвідченого злодія злом звичайного вікна з металопластику, ми відповімо - в середньому тридцять секунд. Протягом цього недовгого часу злодій ...