Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини

Новини
Поки легалізація зброї в Україні не передбачається 30.09.2015 Поки легалізація зброї в Україні не передбачається

За словами президента України Петра Порошенка, більше 80% громадян категорично проти того, щоб вільне носіння зброї стало законним. І Петро Олексійович, як гарант Конституції, абсолютно згоден з українцями.

«Лише 11% громадян України підтримують легалізацію зброї, а 82% – виступають проти. Звичайно, моя точка зору збігається з думкою більшості », – таку заяву зробив Петро Порошенко в ході інтерв’ю телеканалам, з посиланням на проведені раніше соціологічні опитування.

Президент України підкреслив, що підвищивши ефективність роботи правоохоронних органів, держава, тим самим, дбати про безпеку своїх громадян. Тому немає необхідності в покупці і носінні зброї українцями.

«Хочу підкреслити, що я не підтримую тих, хто ходить по вулицях зі зброєю, дестабілізуючи ситуацію в суспільстві і містах, особливо тих, що знаходяться далеко від зони міст, де проводиться АТО», – сказав Порошенко і порекомендував таким людям йти працювати в силові підрозділи.

Незважаючи на проведені соцопитування, на сайті президента в розділі «Петиції» розміщено звернення до глави держави, яке передбачає вільне володіння вогнепальною зброєю, і воно вже набрало 36 244 підписи при необхідних 25 000. Звернення знаходиться на розгляд адміністрацією президента.

Інші новини