Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини

Новини
Переваги використання тривожної кнопки 28.12.2013 Переваги використання тривожної кнопки

Кнопка тривожного виклику являє собою частину системи охоронної сигналізації, яка дозволяє забезпечити моментальне сповіщення пункту охорони про виникнення нештатної ситуації на підконтрольному об’єкті.

Принцип дії

Принцип функціонування тривожної кнопки полягає в тому, що на об’єкті монтується система охоронної сигналізації, обладнана спеціальним виділеним GSM-каналом, по якому і здійснюється зв’язок з тривожною кнопкою. За допомогою тривожної кнопки можна включити або відключити сигналізацію, задіяти звукове сповіщення (наприклад, включити сирену), а також надіслати на пульт охорони повідомлення про посягання на об’єкт, після якого наряд служби безпеки виїжджає на об’єкт, який заздалегідь вноситься в систему.

Переваги GSM-сигналізації

Одна з переваг охоронної сигналізації, що працює із застосуванням GSM-каналу – то, що охоронна мережа може бути легко збільшена без використання додаткових кабелів до елементів системи. Все необхідне обладнання стеження і сигналізації підключається контрольного пункту за допомогою радіоканалу.

Також на користь вибору GSM-сигналізації, оснащеної тривожною кнопкою, є повністю бездротової монтаж всієї системи охорони. Монтаж стандартної охоронної сигналізації передбачає проводове мовлення між датчиками і контрольним пунктом, а для прокладки проводів потрібно планувати їх розведення по приміщеннях території, що охороняється, що, в свою чергу вимагає влаштування технологічних отворів в стінах, а це, погодьтеся, не завжди сприятливо впливає на інтер’єр приміщення , та й вимагає набагато більше часу. У разі ж установки бездротової охоронної системи всі елементи її, в число яких входять датчики руху, пожежні датчики, датчики об’єму, датчики розбиття скла, підключаються між собою і до контрольного пункту за допомогою GSM-каналу.

Це дозволяє задіяти GSM-сигналізацію з тривожною кнопкою для охорони об’єктів практично будь-якого типу – квартира в багатоповерховому будинку, заміський будинок, гараж, офісне приміщення, торговий кіоск, магазин, аптека і т . д.

Зручність у використанні

Візуально GSM-кнопка нагадує звичайний брелок від автомобільної сигналізації, габарити дозволяють носити її в кишенях одягу непомітно для оточуючих. У режимі очікування кнопка, оснащена вбудованим блоком живлення, може працювати не менше місяця, в активному режимі – до доби. Для повної зарядки, якої вистачить на наступний цикл, потрібно не більше 5 годин. Відразу ж після спрацьовування сигналізації на пункт охорони надходить сигнал, що містить інформацію з GPS-координатами об’єкта і даними про характер злому, тобто інформації про тип спрацювали датчиків.

За допомогою бездротової системи охоронної сигналізації є зручним з точки зору інсталяції, а а також гарантує повноцінну охорону вашого майна незалежно від обсягу або площі території, що охороняється. Пам’ятайте, що на охорону не варто економити, так як в разі несанкціонованого проникнення на вашу територію наслідки можуть бути непоправними.

Інші новини