Кнопка тривожного виклику являє собою частину системи охоронної сигналізації, яка дозволяє забезпечити моментальне сповіщення пункту охорони про виникнення нештатної ситуації на підконтрольному об’єкті.
Принцип дії
Принцип функціонування тривожної кнопки полягає в тому, що на об’єкті монтується система охоронної сигналізації, обладнана спеціальним виділеним GSM-каналом, по якому і здійснюється зв’язок з тривожною кнопкою. За допомогою тривожної кнопки можна включити або відключити сигналізацію, задіяти звукове сповіщення (наприклад, включити сирену), а також надіслати на пульт охорони повідомлення про посягання на об’єкт, після якого наряд служби безпеки виїжджає на об’єкт, який заздалегідь вноситься в систему.
Переваги GSM-сигналізації
Одна з переваг охоронної сигналізації, що працює із застосуванням GSM-каналу – то, що охоронна мережа може бути легко збільшена без використання додаткових кабелів до елементів системи. Все необхідне обладнання стеження і сигналізації підключається контрольного пункту за допомогою радіоканалу.
Також на користь вибору GSM-сигналізації, оснащеної тривожною кнопкою, є повністю бездротової монтаж всієї системи охорони. Монтаж стандартної охоронної сигналізації передбачає проводове мовлення між датчиками і контрольним пунктом, а для прокладки проводів потрібно планувати їх розведення по приміщеннях території, що охороняється, що, в свою чергу вимагає влаштування технологічних отворів в стінах, а це, погодьтеся, не завжди сприятливо впливає на інтер’єр приміщення , та й вимагає набагато більше часу. У разі ж установки бездротової охоронної системи всі елементи її, в число яких входять датчики руху, пожежні датчики, датчики об’єму, датчики розбиття скла, підключаються між собою і до контрольного пункту за допомогою GSM-каналу.
Це дозволяє задіяти GSM-сигналізацію з тривожною кнопкою для охорони об’єктів практично будь-якого типу – квартира в багатоповерховому будинку, заміський будинок, гараж, офісне приміщення, торговий кіоск, магазин, аптека і т . д.
Зручність у використанні
Візуально GSM-кнопка нагадує звичайний брелок від автомобільної сигналізації, габарити дозволяють носити її в кишенях одягу непомітно для оточуючих. У режимі очікування кнопка, оснащена вбудованим блоком живлення, може працювати не менше місяця, в активному режимі – до доби. Для повної зарядки, якої вистачить на наступний цикл, потрібно не більше 5 годин. Відразу ж після спрацьовування сигналізації на пункт охорони надходить сигнал, що містить інформацію з GPS-координатами об’єкта і даними про характер злому, тобто інформації про тип спрацювали датчиків.
За допомогою бездротової системи охоронної сигналізації є зручним з точки зору інсталяції, а а також гарантує повноцінну охорону вашого майна незалежно від обсягу або площі території, що охороняється. Пам’ятайте, що на охорону не варто економити, так як в разі несанкціонованого проникнення на вашу територію наслідки можуть бути непоправними.