Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини
22.12.2013 Навіщо потрібна пультова охорона комерційних об’єктів

Будь-який великий сучасний місто, як правило, має досить велику кількість об’єктів комерційного призначення – торговельні та офісні центри, складські приміщення і банки, магазини, транспортні підприємства і ін.

Як не дивно, керівництво більшості з цих об’єктів досить досить зневажливо ставиться до засобів безпеки, до Зокрема необхідності пультової охорони. Такі елементарні запобіжні заходи, як наявність системи відеоспостереження, найпростішої охоронної сигналізації, контролю доступу або навіть просто тривожна кнопка часто просто відсутні.

Статистика посягань

Тим часом, згідно зі статистичними даними, близько 0.3% від загального числа юридичних об’єктів, які використовують послуги приватних охоронних фірм, піддається нападам. При цьому більше половини злочинів скоєно шляхом відкритого нападу на охорону, в той час як понад 35% полягало в проникненні через отвори вікон і дверей. Порядку 70% випадків нападів супроводжувалися розкраданням майна. При цьому всі напади носили насильницький характер, внаслідок чого трохи менше 20% співробітників приватних охоронних агентств отримали різної тяжкості вогнепальні поранення.

За даними 2010 року, близько 20% посягань на комерційні об’єкти доводилося на офісні приміщення, 14% – на приміщення складського напрямки, 12% – на ювелірні магазини і 10% – на об’єкти фінансової сфери. У меншій мірі зазіханням піддавалися об’єкти, що знаходяться в державному управлінні, однак і на них здійснювали напади.

Відсутність коштів безпеки

Незважаючи на те, що в більш ніж 60% випадків об’єкти були охоронювані співробітниками охоронних компаній в цілодобовому режимі, тільки 16% співробітників охорони були озброєні, в той час як злочинці мали в своєму розпорядженні зброю майже в половині випадків. Але саме примітне – то, що більш ніж 90% об’єктів, які зазнали нападів, які не були забезпечені елементарними засобами захисту, такими як системи відеоконтролю, охоронні сигналізації або тривожна кнопка.

Таким чином, ми бачимо, що ні в якому разі не варто нехтувати організацією системи охорони, оснащеної необхідними технічними засобами, що дозволяють своєчасно викликати на місце події чергову бригаду співробітників охоронного агентства або внутрішніх справ .

Інші новини
 • 15.03.2019
  Як захистити вхідні двері від злому

  Для забезпечення безпеки приміщення в першу чергу потрібно зміцнити найбільш вразливі місця - вікна та двері. Отже, як захистити вхідні двері від злому? Тільки застосування ...

 • 25.02.2019
  Відеоспостереження в темний час доби – особливості нічного відеоспостереження

  При підборі обладнання, що дозволяє здійснювати відеоспостереження в нічний час доби, необхідно враховувати поставлені цілі. Неприпустимо керуватися просто уподобаннями ...

 • 25.02.2019
  Рейдерське захоплення – що це таке і як убезпечити своє підприємство?

  Рейдерство - це захоплення чи переоформлення організацій на інших власників без бажання жертви рейдерів. Про те, що таке рейдерське захоплення, знає більшість компаній, що почали ...

 • 25.01.2019
  Як захистити вікна від грабіжників: поради професіоналів

  Якщо Вам цікаво, який час займає у досвідченого злодія злом звичайного вікна з металопластику, ми відповімо - в середньому тридцять секунд. Протягом цього недовгого часу злодій ...