Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини
05.12.2013 Система контролю і управління доступом

Основним призначенням систем контролю і управління доступом (скорочено – СКУД) є перешкоджання несанкціонованому проникненню сторонніх на територію, що охороняється установи або окремі його об’єкти. Однак, крім цього основного призначення, системи контролю і управління можуть також служити для виконання досить широкого спектра додаткових завдань, зокрема:

 • зменшення кількості розкрадання документів і матеріальних цінностей
 • зменшення трудових витрат на здійснення кадрового і табельного обліку
 • оптимізація витрат зарплатного фонду
 • збільшення ефективності праці
 • скорочення часових витрат на видачу перепусток
 • перешкоджання проникненню сторонніх на територію

Облік і контроль робочого часу

Для здійснення автоматизованого обліку робочого часу застосовується спеціальний програмний модуль, особливо ефективний при організації роботи з використанням складних ковзають або багатозмінних графіків. За допомогою програмного забезпечення автоматично формується табель згідно встановленої для нього форми, а також відповідно до графіка, складеного індивідуально для кожного співробітника. Крім того, за допомогою цього модуля можна також враховувати час переробок, якщо вони здійснюються на офіційних підставах.

На комп’ютер оператора система видає інформацію про всі події, що відбуваються в точках входу на територію, і в разі порушення режиму контролю видає відповідне сповіщення. За допомогою системи оператор охорони може дистанційно здійснювати управління пристроями, що входять в систему охорони, наприклад, заблокувати турнікети або ж навпаки відкрити їх в разі потреби.

Принцип функціонування електронної прохідний

Оскільки в функції системи входить контроль за входом і виходом, для того, щоб потрапити на територію організації або ж залишити її, співробітники зобов’язані провести ідентифікацію особи. Для цього необхідна інформація про кожного співробітника заноситься в пластикову картку з магнітною смугою, що служить для зчитування даних.

Картка може бути як звичайною, так і з нанесеними на одну зі сторін додатковими відомостями про співробітника, в тому числі і його фотографією. При проведенні картки через активну зону пристрою, що зчитує, її власник авторизується в базі даних сервера. Якщо авторизація проходить успішно, турнікет автоматично розблокується, і співробітник безперешкодно проходить на територію. В іншому ж випадку в доступі на територію відмовляється.

На прохідній зазвичай встановлюються електромеханічні турнікети, обладнані автоматичними зчитувачами, з яких інформація надходить в систему. Це допомагає виключити вплив людського фактора і зводить до нуля ймовірність виникнення помилок або зловживань.

Для того, щоб виключити можливість передачі пропуску іншій особі, в системі передбачений алгоритм, завдяки якому можна зайти на територію два рази поспіль без того, щоб вийти. Також можливо обмежити доступ на територію в святкові або вихідні дні, а також ввести обмеження для певних працівників. Також за допомогою системи можна забезпечити видачу разових перепусток для відвідувачів з фіксацією в базі даних інформації про них і запросили їх співробітників.

Автоматизована система контролю доступу , встановлена ​​на вашому підприємстві, не тільки допоможе оптимізувати витрати і ввести систему контролю за роботою співробітників. Крім цього, система буде свідчити про солідний статус вашої організації і підкреслювати її респектабельність і, як наслідок, збільшувати інвестиційну привабливість.

Інші новини
 • 15.03.2019
  Як захистити вхідні двері від злому

  Для забезпечення безпеки приміщення в першу чергу потрібно зміцнити найбільш вразливі місця - вікна та двері. Отже, як захистити вхідні двері від злому? Тільки застосування ...

 • 25.02.2019
  Відеоспостереження в темний час доби – особливості нічного відеоспостереження

  При підборі обладнання, що дозволяє здійснювати відеоспостереження в нічний час доби, необхідно враховувати поставлені цілі. Неприпустимо керуватися просто уподобаннями ...

 • 25.02.2019
  Рейдерське захоплення – що це таке і як убезпечити своє підприємство?

  Рейдерство - це захоплення чи переоформлення організацій на інших власників без бажання жертви рейдерів. Про те, що таке рейдерське захоплення, знає більшість компаній, що почали ...

 • 25.01.2019
  Як захистити вікна від грабіжників: поради професіоналів

  Якщо Вам цікаво, який час займає у досвідченого злодія злом звичайного вікна з металопластику, ми відповімо - в середньому тридцять секунд. Протягом цього недовгого часу злодій ...