Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини

Новини
Сучасні сигналізації для гаража: який вид вибрати? 21.03.2018 Сучасні сигналізації для гаража: який вид вибрати?

Багато автовласників посилюють охорону свого гаража за допомогою сигналізації. Сучасні системи функціональні, мобільні, не схильні до дії агресивного зовнішнього середовища, доповнені звуком і функцією дистанційного контролю. Сьогодні існує кілька видів сигналізацій для гаража.

  • Автономна – одна з найпопулярніших і простих захисних систем, яка відповідає всім стандартам і нормам. Складається з датчика руху і звуковий або светозвуковой сирени. Такий комплект простий в експлуатації і невибагливий до місця установки. Завдяки оснащенню додатковими джерелами живлення система працює навіть при відсутності електропостачання.

  • GSM – це інноваційне, доступне і оптимальне сигналізаційне пристрій для охорони транспортного засобу на відстані. Датчик руху передає GSM сигнали. Постановка і зняття з охорони відбувається за допомогою брелока. Є модифікації з светозвуковой сиреною. Система може працювати від електромережі, додаткового блоку живлення, батарейок або акумулятора. У разі крадіжки авто можна відстежити по супутнику.

  • Бездротова – передає сигнал про проникнення через радіоканал на центральний блок системи, яка включає сирену і обдзвонює внесені номери. Головна перевага цього виду полягає у відсутності необхідності прокладати дроти. Устаткування працює на батарейках і акумуляторі.

  • Охоронна – така сигналізація передає сигнал тривоги на пульт охоронної організації. Цей вид найдорожчий в монтажі, наладці та обслуговуванні. За використання обладнання для захисту об’єкта потрібно вносити щомісячну плату. Додатково охоронну сигналізацію укомплектовують світловими або світло-звуковими оповіщувачами. Прогресивні моделі оснащують навіть камерою, яка завдяки інфрачервоній підсвічуванні дозволяє вести спостереження і в повній темряві.

Сигналізації для гаража на сучасному ринку представлені різними виробниками. Їхні вироби майже однакові за якістю, а відрізняються можливостями і функціоналом. При виборі обладнання потрібно звертати увагу не тільки на гучність і багатофункціональність системи, а й на гнучкість налаштувань, кількість підключаються шлейфів, простоту монтажу, ступінь захисту від впливу навколишнього середовища. Інакше охоронне устаткування підведе власника транспортного засобу в самий невідповідний момент. До того ж не варто економити на покупці сигналізації. Вибираючи найдешевші модифікації, ви нівелюєте надійністю і безпекою і ризикуєте втратити свій автомобіль.

Інші новини