Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини
21.03.2018 Сучасні сигналізації для гаража: який вид вибрати?

Багато автовласників посилюють охорону свого гаража за допомогою сигналізації. Сучасні системи функціональні, мобільні, не схильні до дії агресивного зовнішнього середовища, доповнені звуком і функцією дистанційного контролю. Сьогодні існує кілька видів сигналізацій для гаража.

 • Автономна – одна з найпопулярніших і простих захисних систем, яка відповідає всім стандартам і нормам. Складається з датчика руху і звуковий або светозвуковой сирени. Такий комплект простий в експлуатації і невибагливий до місця установки. Завдяки оснащенню додатковими джерелами живлення система працює навіть при відсутності електропостачання.

 • GSM – це інноваційне, доступне і оптимальне сигналізаційне пристрій для охорони транспортного засобу на відстані. Датчик руху передає GSM сигнали. Постановка і зняття з охорони відбувається за допомогою брелока. Є модифікації з светозвуковой сиреною. Система може працювати від електромережі, додаткового блоку живлення, батарейок або акумулятора. У разі крадіжки авто можна відстежити по супутнику.

 • Бездротова – передає сигнал про проникнення через радіоканал на центральний блок системи, яка включає сирену і обдзвонює внесені номери. Головна перевага цього виду полягає у відсутності необхідності прокладати дроти. Устаткування працює на батарейках і акумуляторі.

 • Охоронна – така сигналізація передає сигнал тривоги на пульт охоронної організації. Цей вид найдорожчий в монтажі, наладці та обслуговуванні. За використання обладнання для захисту об’єкта потрібно вносити щомісячну плату. Додатково охоронну сигналізацію укомплектовують світловими або світло-звуковими оповіщувачами. Прогресивні моделі оснащують навіть камерою, яка завдяки інфрачервоній підсвічуванні дозволяє вести спостереження і в повній темряві.

Сигналізації для гаража на сучасному ринку представлені різними виробниками. Їхні вироби майже однакові за якістю, а відрізняються можливостями і функціоналом. При виборі обладнання потрібно звертати увагу не тільки на гучність і багатофункціональність системи, а й на гнучкість налаштувань, кількість підключаються шлейфів, простоту монтажу, ступінь захисту від впливу навколишнього середовища. Інакше охоронне устаткування підведе власника транспортного засобу в самий невідповідний момент. До того ж не варто економити на покупці сигналізації. Вибираючи найдешевші модифікації, ви нівелюєте надійністю і безпекою і ризикуєте втратити свій автомобіль.

Інші новини
 • 15.03.2019
  Як захистити вхідні двері від злому

  Для забезпечення безпеки приміщення в першу чергу потрібно зміцнити найбільш вразливі місця - вікна та двері. Отже, як захистити вхідні двері від злому? Тільки застосування ...

 • 25.02.2019
  Відеоспостереження в темний час доби – особливості нічного відеоспостереження

  При підборі обладнання, що дозволяє здійснювати відеоспостереження в нічний час доби, необхідно враховувати поставлені цілі. Неприпустимо керуватися просто уподобаннями ...

 • 25.02.2019
  Рейдерське захоплення – що це таке і як убезпечити своє підприємство?

  Рейдерство - це захоплення чи переоформлення організацій на інших власників без бажання жертви рейдерів. Про те, що таке рейдерське захоплення, знає більшість компаній, що почали ...

 • 25.01.2019
  Як захистити вікна від грабіжників: поради професіоналів

  Якщо Вам цікаво, який час займає у досвідченого злодія злом звичайного вікна з металопластику, ми відповімо - в середньому тридцять секунд. Протягом цього недовгого часу злодій ...