Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини

Новини
ТОП-5 сучасних охоронних технологій 25.07.2017 ТОП-5 сучасних охоронних технологій

Люди почали використовувати охоронні сигналізації дуже давно. Перші системи з’явилися ще в середньовіччі, коли жителі копали рови перед своїми замками, з метою захистити стіни своїх фортець від ворогів і небажаних людей. З тих пір охоронні технології розвинулися на кілька кроків вперед, і продовжують розвиватися з кожним днем. Топ-5 найбільш сучасних охоронних технологій, які точно вас не підведуть, представлені нижче.

На п’ятій сходинці розташовується незвичайна, і на перший погляд дивна система димової завіси. Як тільки система отримує сигнал з датчика руху, кімната наповнюється димом з неймовірно великою швидкістю – дванадцять метрів в секунду. Пар є безпечним, і його можна буде швидко вивітрити з приміщення, відкривши вікна. Ця система може затримати злодія в квартирі, і дасть додатковий час охоронній службі для його затримання.

На четвертому місці знаходиться система розумного замку. До таких систем можна віднести електронні пристрої, які ідентифікують відбитки пальців для відкриття дверей. В даному випадку, щоб відкрити двері, і зняти об’єкт з охорони необхідно докласти до сенсора палець. Підробити відбиток або обдурити систему є неможливим.

Третє місце займає сучасна система зв’язку з будинком. Маючи в наявності хороший смартфон і вихід в інтернет можна стежити за всім, що відбувається в будинку. Камери транслюють відеозображення в інтернет, і шифрують його. Для того щоб дивитися зображення з камер в прямій трансляції необхідно ввести пароль, який надає Охрене агентство.

Друге місце в цьому списку займає робот Sanyo, який вміє фіксувати світлові, димові і теплові зміни. Робот оснащений надчуттєвим датчиком руху, і при виявленні будь-якого підозрілого руху робот починає імітувати гавкіт пса. Наявність камери дозволяє дивитися на те, що відбувається з телефону або комп’ютера «очима» робота, і в разі необхідності, відключати його.

Найефективнішими та сучасними система є лазерні та ультразвукові сенсори. Останнім часом саме їх активно використовують охоронні агентства в невеликих приватних будинках і квартирах. Лазерний промінь за допомогою спеціальних світловідбивних дзеркал передається на зчитує світло датчик, і якщо сигнал в мережі переривається, він передається в охоронне агентство. Якщо в квартирі господаря є домашні вихованці, кішки, коти і собаки, то використовують ультразвукові датчики, які завдяки своїй спеціальній системи реагують тільки на людей.

Технології охорони розвиваються з кожним днем, і нові технології поступово замінюють старі. Роботи приходять на заміну охоронцям, лазери стають зручніше камер і датчиків руху. Можна тільки здогадуватися, які технології охорони з’являться і прийдуть на заміну найближчим часом.

Інші новини