Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини

Новини
Тривожна кнопка – простий пристрій для забезпечення безпеки 20.10.2015 Тривожна кнопка – простий пристрій для забезпечення безпеки

Найбільш простий, надійний і популярний спосіб негайного оповіщення охоронного агентства про виникнення надзвичайної ситуації – це тривожна кнопка, або як її ще називають – тривожна сигналізація. Як показує статистика, такий вид сигналізації встановлюють в 90% випадків охорони банків, магазинів, складів, а також квартир. Тривожна сигналізація буває стаціонарної (провідний) і бездротової) з радіобрелком. Тому ви можете вибрати такий пристрій, який буде зручно для вашого користування та об’єкта.

Як це працює

Кнопка встановлюється в офісі, магазині, банку, як правило, під столом. З пультом охорони зв’язок підтримується 24 години на добу. В результаті нападу або інших протиправних дій, що загрожують здоров’ю та життю, необхідно натиснути на кнопку, щоб сигнал надійшов на пульт управління. Оперативне реагування досягається завдяки тому, що чергові співробітники охоронного підприємства весь час перебувають у бойовій готовності.

Переваги тривожної кнопки

  • Непомітний вид сигналізації. Її можна вмонтувати в стіл, в шафу, в двері або на стіну.
  • Швидке інформування охоронного агентства про виникнення небезпечної ситуації.
  • Цілодобова безперервний зв’язок.
  • Кількість виїздів групи швидкого реагування не обмежена.

Тривожна кнопка для дитини

Останнім часом все частіше в охоронні агентства звертаються батьки, щоб дізнатися, як убезпечити свою дитину. Звичайно, не всім під силу найняти охоронця, та й не завжди це потрібно. А ось бути трішки впевненіше, що ваша дитина в порядку і в разі потреби до нього приїде підмога – це можливо з тривожною кнопкою , оснащеної GPS-трекером. У разі виникнення небезпеки дитина може натиснути кнопку, сигнал надійде на пульт охорони і туди вирушити група швидкого реагування. Також можна встановити програмне забезпечення на смартфон, який буде показувати місцезнаходження. Ви зможете відслідковувати, де знаходиться ваша дитина і бути завжди спокійні.

Не нехтуйте безпекою своїх співробітників, а також близьких. Установка і обслуговування тривожної сигналізації – це зовсім недорого, але зате ви будете впевнені, що допомога приїде негайно!

Інші новини