Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини

Новини
Забезпечення охорони об’єктів 23.01.2014 Забезпечення охорони об’єктів

Забезпечення безпеки будь-яких об’єктів досягається шляхом реалізації комплексу різних заходів, основним призначенням яких є попередження можливих посягань на цілісність об’єкта або того, що знаходиться в його межах. Запорукою ефективності охоронної системи є відсутність в ній потенційних «слабких» місць, які можуть бути використані злочинцями. Першочерговим завданням служби безпеки є виявлення можливих втручань на об’єкт ще до моменту їх безпосередньої реалізації.

Головні принципи грамотної організації системи охорони стаціонарного об’єкта такі:

  • спеціальна підготовка співробітників;
  • комплексний підхід в організації охорони об’єкта;
  • дотримання вимог плану, виробленого спеціально для охорони даного об’єкта;
  • наявність спеціальних засобів (зв’язок, зброя, транспорт і т. д.) в розпорядженні співробітників охорони.

Критерії оцінки об’єкта

Об’єкти, що підлягають охороні, як правило, діляться на дві основні групи – нерухомі та рухомі. Стаціонарні об’єкти можуть перебувати як у власності клієнта, що замовляє охоронні послуги, так і бути предметом оренди. Від специфіки використання об’єкта, його конструкції, ландшафту – залежать методи, за допомогою яких буде здійснюватися охорона об’єкта. Відповідно, від цього залежить вартість послуг з охорони об’єкта. Таким чином, потрібно розуміти, до якого типу належить об’єкт відповідно до наступних критеріїв:

  • територія, що підлягає охороні;
  • технічне забезпечення об’єкту, що охороняється;
  • місцезнаходження об’єкта;
  • методи, використовувані охоронною організацією.

Використання технічних засобів

Однією з основ успішного проведення охорони стаціонарних об’єктів є застосування технічних засобів. До таких відносять використання всіляких засобів зв’язку, датчиків, систем сигналізації. Тобто всього, без чого неможливо обійтися при охороні великих об’єктів. Використання засобів зв’язку забезпечує необхідну швидкість реагування на виникнення позаштатної ситуації на підконтрольній території та своєчасну передачу інформації на пульт реагування централізованої охорони. Установка засобів відеоспостереження певною мірою сприяє попередженню проникнення на об’єкт, що охороняється, так як дозволяє реагувати на спробу вторгнення незалежно від його місця.

Інші новини