Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини

Новини
Особливості супроводу і охорони вантажів 03.12.2013 Особливості супроводу і охорони вантажів

Будь-якому успішно розвивається бізнесу рано чи пізно потрібні послуги охоронних агентств. Охорона об’єктів, забезпечення особистої безпеки та супровід вантажів можуть знадобитися як великим компаніям, так і невеликим фірмам.

Затребуваність послуг з охорони вантажів

Доставка цінних паперів, ділових документів, транспортування готової продукції, отримання і поставки сировини і матеріалів – без усього цього неможливо собі уявити динамічно працює комерційне або виробниче підприємство. Безпечна і своєчасну доставку вантажів і документації є ознакою хорошого ділового тону і стабільності і надійності партнерських відносин. Найчастіше послуги із супроводу вантажів запитуються представниками середнього бізнесу, які, як правило, укладають одноразові договори на охорону, але при цьому досить систематично. Таким чином вони показують партнерам своє серйозне ставлення до бізнесу і страхують себе від неприємних інцидентів, адже саме на етапі перевезення вантаж, будь це договір або партія товару, виявляється найбільш уразливими. Звичайно, документів це стосується в меншій мірі, а ось поставки великих партій цінного товару завжди знаходяться під пильною увагою з боку любителів поживитися чужим. Ніяке транспортний засіб не може похвалитися такою ж ступенем захисту, як приміщення, що охороняється. Тому так важливо забезпечити надійний нагляд за вантажем за допомогою співробітників охоронних агентств, що розцінюється як одн з з найбільш комплексних видів охорони.

Особливості супроводу вантажів

До супроводу вантажів допускаються тільки досвідчені кваліфіковані співробітники охоронних підприємств, які пройшли відповідне навчання і мають в своєму розпорядженні усіма необхідними для цього технічними засобами. Передбачуваний маршрут руху вантажу піддається ретельному аналізу для оцінки безпеки його перевезення на різних ділянках і точках маршруту. з обов’язковим фіксуванням:

  • точок навантаження, розвантаження,
  • точок забору додаткового вантажу,
  • при необхідності – точок відпочинку та зміни.

Також обов’язково беруться до уваги особливості маршруту, характер і вартість вантажу, потенційні зазіхання на його збереження з боку недобросовісних конкурентів або просто злочинних елементів. Відповідно до всіх цих даними клієнту надається повна картина майбутніх дій з охорони вантажу.

При прийомі вантажу охороною в обов’язковому порядку перевіряється і фіксується цілісність упаковки, наявність та збереження пломб, за бажанням вантаж можуть додивитися в присутності клієнта.

Специфічним є перевезення вантажів літаком, так як при цьому охоронці зобов’язані здавати зброю на весь час польоту. У зв’язку з цим авіаперевезення замовляють лише при необхідності швидкої доставки або ж якщо особливості ландшафту або географічного положення не дозволяють доставити вантаж іншим споособом.

Інші новини