Якщо ви хочете встановити відеоспостереження у себе вдома або на роботі, то, швидше за все, ви зіткнулися з тим, що вартість установки практично дорівнює вартості всієї системи відеоспостереження.
Що робити, якщо встановити систему потрібно, а зайвих грошей немає? Зробіть це самостійно!
Ця стаття буде корисна для тих, хто має, хоч найменше уявлення про роботу системи відеоспостереження.
План
Перше, з чого починається робота – це план установки. Необхідно врахувати кут огляду кожної з камер, відстань до харчування, а також визначитеся місце для відеореєстратора (це повинно бути добре провітрюється, ізольоване місце).
Зберігання відео
Найкраще, що є на сьогоднішній день – це «хмарні» сервіси. Тобто всі записані відео будуть зберігатися в інтернеті і без спеціальних доступів зловмисник не отримає запис. Для цього ваша квартира або офіс повинні мати безперебійний і якісний сигнал Wi-Fi.
З’єднання камер
Камери можуть з’єднуватися кабелем або бездротовим способом. Кабельне з’єднання – дорожче, але і надійніше. Бездротове – дешевше, але знову таки, необхідна висока швидкість інтернету щоб уникнути перешкод.
Вибір камер
Після того, як ви вирішили, яким способом з’єднувати камери, можна переходити до їх вибору. Вони бувають аналогові і цифрові. Звичайно, краще вибирати цифрові, так як вони мають кращу деталізацією. Ще один критерій – внутрішні і зовнішні камери – вибирайте в залежності від того, де планується установка – всередині приміщення або на вулиці.
Кріплення та налаштування камер
Підготуйте точки кріплення відеокамер, потім закріпіть їх і підключайте кабелі (якщо ви вибрали цей спосіб). Блоки живлення та зовнішні камери повинні бути захищені від сонячного світла, дощу і вітру. Експериментуйте з кутом огляду, перегляньте різні варіанти на моніторі, щоб було видно максимальне охоплення.
Спробуйте і у вас обов’язково вийде!