Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини
19.08.2015 Встановлюємо систему відеоспостереження самостійно

Якщо ви хочете встановити відеоспостереження у себе вдома або на роботі, то, швидше за все, ви зіткнулися з тим, що вартість установки практично дорівнює вартості всієї системи відеоспостереження.

Що робити, якщо встановити систему потрібно, а зайвих грошей немає? Зробіть це самостійно!

Ця стаття буде корисна для тих, хто має, хоч найменше уявлення про роботу системи відеоспостереження.

План

Перше, з чого починається робота – це план установки. Необхідно врахувати кут огляду кожної з камер, відстань до харчування, а також визначитеся місце для відеореєстратора (це повинно бути добре провітрюється, ізольоване місце).

Зберігання відео

Найкраще, що є на сьогоднішній день – це «хмарні» сервіси. Тобто всі записані відео будуть зберігатися в інтернеті і без спеціальних доступів зловмисник не отримає запис. Для цього ваша квартира або офіс повинні мати безперебійний і якісний сигнал Wi-Fi.

З’єднання камер

Камери можуть з’єднуватися кабелем або бездротовим способом. Кабельне з’єднання – дорожче, але і надійніше. Бездротове – дешевше, але знову таки, необхідна висока швидкість інтернету щоб уникнути перешкод.

Вибір камер

Після того, як ви вирішили, яким способом з’єднувати камери, можна переходити до їх вибору. Вони бувають аналогові і цифрові. Звичайно, краще вибирати цифрові, так як вони мають кращу деталізацією. Ще один критерій – внутрішні і зовнішні камери – вибирайте в залежності від того, де планується установка – всередині приміщення або на вулиці.

Кріплення та налаштування камер

Підготуйте точки кріплення відеокамер, потім закріпіть їх і підключайте кабелі (якщо ви вибрали цей спосіб). Блоки живлення та зовнішні камери повинні бути захищені від сонячного світла, дощу і вітру. Експериментуйте з кутом огляду, перегляньте різні варіанти на моніторі, щоб було видно максимальне охоплення.

Спробуйте і у вас обов’язково вийде!

Інші новини
 • 15.03.2019
  Як захистити вхідні двері від злому

  Для забезпечення безпеки приміщення в першу чергу потрібно зміцнити найбільш вразливі місця - вікна та двері. Отже, як захистити вхідні двері від злому? Тільки застосування ...

 • 25.02.2019
  Відеоспостереження в темний час доби – особливості нічного відеоспостереження

  При підборі обладнання, що дозволяє здійснювати відеоспостереження в нічний час доби, необхідно враховувати поставлені цілі. Неприпустимо керуватися просто уподобаннями ...

 • 25.02.2019
  Рейдерське захоплення – що це таке і як убезпечити своє підприємство?

  Рейдерство - це захоплення чи переоформлення організацій на інших власників без бажання жертви рейдерів. Про те, що таке рейдерське захоплення, знає більшість компаній, що почали ...

 • 25.01.2019
  Як захистити вікна від грабіжників: поради професіоналів

  Якщо Вам цікаво, який час займає у досвідченого злодія злом звичайного вікна з металопластику, ми відповімо - в середньому тридцять секунд. Протягом цього недовгого часу злодій ...