Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини

Новини
Варіанти охорони підприємств 07.03.2014 Варіанти охорони підприємств

Охорона необхідна для будь-якого об’єкта, що представляє хоч якусь цінність. Звичайно, кожен намагається максимально піклуватися про власне або довірене йому майно, однак варто враховувати, що від важливості об’єкта залежить й ступінь необхідної охорони. Зрозуміло, що для будівельної комірки або тимчасового дачного будиночку буде цілком достатньо забору, ґрат на вікнах та сторожової собаки.
Охорона необхідна для будь-якого об’єкта, що представляє хоч якусь цінність. Звичайно, кожен намагається максимально піклуватися про власне або довірене йому майно, однак варто враховувати, що від важливості об’єкта залежить й ступінь необхідної охорони. Зрозуміло, що для будівельної комірки або тимчасового дачного будиночку буде цілком достатньо забору, ґрат на вікнах та сторожової собаки.

А для будинку, квартири, офісу компанії або підприємства – ґрат та паркану буде недостатньо для захисту від зловмисників. У таких випадках навряд чи можна обійтися без встановлення охоронної сигналізації. Об’єкти стратегічної важливості, такі як банки, держустанови, заводи і т. п., вимагають більш серйозного підходу до захисту – оснащення системами відеоспостереження або присутності озброєної охорони.

Засоби охорони

Приватні охоронні агентства з успіхом забезпечують ефективну охорону таких об’єктів, як квартири і заміські будинки, підприємства та офіси, розважальні комплекси, будівельні майданчики, складські приміщення та гаражі. Звичайно ж, для кожного окремого випадку розробляється відповідний комплекс охоронних заходів. У їх числі пропонуються:

 • сигналізація;
 • системи відеоспостереження;
 • неозброєна охорона.

Сигналізація

Системи охоронної сигналізації є досить ефективною складовою комплексу охоронних заходів. Найчастіше однієї наявності сигналізації на об’єкті достатньо для запобігання небажаного проникнення, так як злочинці знають, що більшість сучасних сигналізацій не тільки включають тривожну сирену, але й одночасно подають сигнал на пульт охорони, після чого на місце спрацювання виїжджає оперативна група. Датчики, що сьогодні використовуються, поділяються на контактні й об’ємні інфрачервоні (в залежності від принципу роботи). Інфрачервоні датчики використовують для виявлення руху в межах периметра, контактні датчики розміщують на дверях або вікнах, так як вони спрацьовують на відкриття або ж руйнування. Для підвищення ефективності системи охорони зазвичай використовують відразу декілька типів датчиків, яких сьогодні є безліч, наприклад:

 • датчики руху і присутності;
 • вібродатчики;
 • датчики розбиття скла;
 • шлейфи;
 • мікрохвильові, ультразвукові, магнітні.

При правильному виборі системи охоронної сигналізації ви зможете забезпечити вашому об’єкту надійний захист від можливих зазіхань, що можуть призвести до фінансових втрат.

Відеоспостереження

Системи відеоспостереження дозволяють співробітникам служби охорони не тільки дізнатися про несанкціоноване проникнення на об’єкт, що охороняється, але також і зафіксувати, і транслювати те, що відбувається, на монітор з автоматичним записом на жорсткий диск або знімний носій. Це дає групі реагування можливість заздалегідь оцінити обстановку та відпрацювати комплекс дій по припиненню порушення. У той самий час запис може стати додатковим аргументом на судовому розгляді. Вартість проектування та монтажу таких систем відносно невелика, але при цьому вони гарантують безпеку людей і майна.

Неозброєна охорона

Неозброєна охорона з успіхом застосовується для охорони підприємств або офісних будівель. Якщо на території або в одній будівлі знаходиться декілька фірм, їм досить вигідно найняти загальну охорону. Особливо це стосується великих компаній, державних і приватних виробничих підприємств, які в разі нападу злочинців можуть понести досить значної шкоди. Для запобігання подібного результату подій слід скористатися послугами перевіреного та компетентного охоронного агентства.

Вибір охоронного агентства

При виборі фірми, що надає охоронні послуги, потрібно взяти до уваги такі фактори, що безпосередньо впливають на ефективність роботи:

 • Персонал. Потрібно з’ясувати рівень компетенції співробітників фірми – наявність сертифікатів, регулярного проходження курсів підвищення кваліфікації, ступінь їх матеріальної зацікавленості. Це стосується як рядових охоронців, так і керівної ланки.
 • Організація роботи. Упевнитися в здатності надавати повний пакет послуг – розрахунок часу та маршрутів патрулювання, наявність необхідних технічних засобів.
 • Контроль. Наявність технічних або будь-яких інших засобів контролю якості роботи співробітників охоронного агентства.
 • Матеріальна відповідальність. Охоронне агентство, що себе поважає та дорожить репутацією, обов’язково включить у договір про співпрацю пункт про несення матеріальної відповідальності в разі неналежної якості надання охоронних послуг. Це не тільки гарантує збереження майна, але й свідчить про рівень самого агентства.
Інші новини