Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини

Новини
Види сигналізації для квартири і будинки: яка краще? 21.03.2018 Види сигналізації для квартири і будинки: яка краще?

Для захисту майна і власної безпеки на сучасному споживчому ринку представлені різні пристрої, які відлякують грабіжників, охороняють об’єкт, повідомляють про подію відповідні служби і власника нерухомості.

Головне завдання різних видів сигналізації – оперативне оповіщення власників і служби охорони про спробу проникнення в житло. Цю мету можна досягти при правильному виборі системи захисту під конкретний об’єкт. Споживачеві можуть бути запропоновані автономні або активні види. У першому випадку обладнання відлякує грабіжників і оповіщає про небезпеку за допомогою світловипромінювальних і звукових засобів. Другий варіант більш ефективний, так як передає сигнал тривоги на центральний пульт охоронної фірми або на мобільний пристрій власника житла.

Види охоронної сигналізації для квартир

  • Автономні – в цьому випадку встановлюють охоронні датчики-сенсори, які реагують на розбиття вікон, відкриття або закриття, руху і т.д. Їх підключають до центрального пульту керування сигналізацією. Сигнальними пристроями служать светоизлучающие елементи і звукові сирени. Коли спрацьовує датчик, електронний блок отримує сигнал і активує виконавчу систему, яка і попереджає про проникнення. Сигналізацію можна включити або відключити через кодову панель на дистанційному брелоку або центральному блоці.

  • GSM-системи – при виборі такого виду, крім стандартного автономного комплекту пристроїв, на об’єкті встановлюють передає GSM-модуль. Він може бути вбудованим або підключатися до центрального блоку сигналізації. При спрацьовуванні сенсорного датчика сигналізація включає світлові пристрої, звукові сирени, передає тривожний сигнал на телефони власників майна, попередньо внесені в пам’ять.

  • Телефонні – це аналог попереднього вигляду, але це обладнання оповіщає володаря не через GSM-зв’язок, а за допомогою стандартної телефонної лінії. У разі загрози власник отримує звукове повідомлення на свій телефон.

  • Охорона через пульт – це найефективніша охоронна система. При спрацьовуванні датчиків спеціальний електронний блок передає сигнал тривоги на центральний пульт охоронної служби. Каналами передачі можуть бути GSM-канали, телефонні лінії або радіочастотна зв’язок. Для досягнення максимальної відмовостійкості сигналізації паралельно задіяні кілька каналів передачі сигналу на пульт охорони.

У сучасному асортименті можна вибрати оптимальне обладнання з великими можливостями і широким функціоналом.

Інші новини