Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини

Новини
Вибір детектора жучків і прослуховуючих пристроїв 29.10.2018 Вибір детектора жучків і прослуховуючих пристроїв

Живучи в суспільстві, де рівень безпеки необхідно постійно збільшувати і підсилювати, багато людей замислюються про те, щоб придбати сучасні засоби захисту своїх будинків, квартир і офісних кабінетів. Серед найбільш затребуваних пристроїв, які представлені сьогодні виробниками в самих різних моделях, знаходяться детектори виявлення різних жучків і прослуховуючих пристроїв. Сьогодні детектори жучків найчастіше виглядають, як мініатюрні компактні моделі, використання яких є зручним і ефективним.

Який принцип дії детектора жучків? Що дозволить власникові пристрою користуватися ним ефективно?

Детектор жучків – принцип дії

Обнаружитель жучків, який часто називають «антіжучкі», здатний виявити радіоканали, за якими проводиться передача інформації з прослуховувального пристрою. У момент, коли антижучок вловлює електромагнітне випромінювання, на його корпусі починає блимати індикатор, який в деяких моделях супроводжується звуковим сигналом.

Для того, щоб вибрати найбільш підходящу модель детектора для виявлення жучків в свій будинок, квартиру або кабінет, варто звернутися до фахівців, які зможуть дати корисні рекомендації, з урахуванням обставин і потреб користувача. Наша охоронна фірма в Києві не тільки забезпечує ефективну і надійний захист своїх клієнтів, але і допомагає у виборі сучасних засобів захисту.

Що варто врахувати при виборі антіжучків?

Основними вимогами і критеріями вибору детекторів і визначників жучків і прослуховуючих пристроїв, є:

 • Виробник. В даному випадку, зарубіжні моделі – це не обов’язково гарантія високої якості. Багато детектори російських виробників мають високі технічні характеристики іфункціонал. Хоча китайські і тайванські моделі детекторів часто відрізняються більш низькою вартістю, їх використання швидше буде ефективним для особистих цілей, таких як перевірка автомобіля або кімнати в квартирі. Якщо ж пристрій для визначення жучків необхідно для захисту важливої ​​інформації, тоді варто зосередити свій вибір на більш дорогих моделях.
 • Діапазон. Сучасні ефективні детектори працюють в широкому частотному діапазоні, а також підтримують функції GSM і Wi-Fi. Найбільш ефективними зарекомендували себе пристрої з можливостями робочого діапазону в межах 50-3000 МГц.
 • Габарити. Це одна з найбільш важливих характеристик пристрою, що дає можливість приховати від інших пошуки жучків. Деякі моделі детекторів вільно поміщаються в долоні, тому зручні і практичні у використанні.
 • Дистанційне керування. Ця функція дозволяє управляти пристроєм на відстані, що досить ефективно, коли його власник не хоче, щоб хтось був в курсі проведених ним перевірок в приміщенні.
  Енергозбереження. Практичний сканер жучків обов’язково має функцію енергозбереження, за рахунок якої значно подовжується термін служби приладу.

Фахівці нашої охоронної фірми є професіоналами високого рівня, тому за час багатьох років роботи змогли відзначити найпоширеніші місця, в яких встановлюються жучки і саме на них потрібно зосередити увагу під час їх пошуку детектором. Серед таких місць:

 • Щілини і зазори в плінтусах або лиштви;
 • Штори і карнизи;
 • Радіатори опалення;
 • Меблі;
 • Горщики з квітками;
 • Підвісні стелі;
 • Побутові прилади.

Детектор виявлення жучків – це саме те, що необхідно сучасній людині, який піклується про власну безпеку. А його використання в бізнесі і ділових відносинах – це гарантія того, що важлива інформація ніколи не потрапить до рук сторонніх або небажаних осіб.

Інші новини