Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини
07.12.2018 Навіщо потрібна пожежна сигналізація в офісі?

Державний закон, який контролює і регулює питання пожежної безпеки, обумовлює окремі аспекти, щодо систем оповіщення та пожежної сигналізації в сучасних офісних приміщеннях. Звичайний користувач найчастіше не має навичок і знань, щодо вибору пожежної сигналізації, а тим більше її установки і грамотному розміщенні комплектуючих в офісі.

Навіщо потрібна пожежна сигналізація офісу?

Для чого взагалі використовується пожежна сигналізація? У цієї системи оповіщення є кілька основних призначень:

 • За допомогою подачі звукового або світлового сигналу, оповістити всіх, хто знаходиться в приміщенні, про появу задимлення або підвищення температури, внаслідок загоряння;
 • Надіслати сигнал на пульт МНС або оповістити власників будівлі за допомогою СМС-повідомлення;
 • Проконтролювати витік газу або води, а також наявність відкритих дверей або пожежних виходів, поставивши до відома про це власника приміщення.

Системи пожежної сигналізації постійно удосконалюються і набувають все більше функцій і можливостей.

Різновиди протипожежної сигналізації

Системи протипожежної сигналізації сьогодні ділять на кілька основних категорій, вибираючи які користувачі орієнтуються на потреби співробітників в офісі і фінансові можливості. Основні різновиди пожежної сигналізації, монтовані в офісах і аналогічних приміщеннях, представлені сьогодні:

 • Безкабельними системами. Такі системи затребувані там, де вже виконано ремонт і тому немає можливості виконати штроблення стін для укладання кабелю. При появі загоряння в приміщенні, кабель також може бути пошкоджений, внаслідок чого подача сигналу може бути порушена і повністю припинена. Одним з недоліків такої пожежної сигналізації є її висока вартість, хоча для керівників солідних компаній вона буде все одно доступна і прийнятна.
 • Кабельними системами. Можуть являти собою безадресні або адресно-аналогові варіанти. В адресній системі використовується менша кількість кабелів, тому її вартість буде дешевше. Але адресні датчики мають більш високу вартість, тому такі системи актуальні в офісах великих компаній.
 • Комбінованими системами. В офісах деяких компаній, установка таких систем стала найбільш ефективною, тому що включає в себе, як наявність кабелів, так і роботу бездротових датчиків.

Залежно від потреб, системи пожежної сигналізації можуть бути доповнені і укомплектовані спеціальними модулями, шлейфами, голосовими сповіщувачами, автоматикою пожежогасіння, індикаторами і клавіатурою.

Установка пожежної сигналізації в будівлі руками професіоналів

З огляду на підвищену складність і важливість роботи протипожежних сигналізацій систем, необхідно щоб їх установкою займалися тільки перевірені і кваліфіковані фахівці. Монтаж пожежної сигналізації – це затребувана послуга від компанії Орлан, якою скористалися і продовжують користуватися багато клієнтів.

Географія нашої діяльності поширюється на будь-які регіони України, а для того, щоб скористатися нашими послугами або більше дізнатися про наші можливості і привабливих пропозиціях для клієнтів, варто відвідати офіційний сайт компанії.

Визначивши, яку саме протипожежну сигналізацію буде ефективно використовувати в окремому офісному приміщенні, наші фахівці точно визначають місця установки датчиків, для того, щоб їх робота була оптимальною. Всі датчики і сама система сигналізації встановлюються і монтуються відповідно до ISO-9001 та СНиП, де вказані коректні дані, що забезпечують ефективність, продуктивність і безпеку експлуатації.

Після того, як фахівці нашої компанії встановили і змонтували систему пожежної сигналізації, вона піддається випробуванню і тестування в робочому режимі, що дозволяє виявити можливі дефекти і усунути несправності. А заключний етап роботи наших фахівців – це проведення протипожежних заходів і навчання всіх співробітників офісу правильної експлуатації і реакції на які видаються оповещателями сигнали при появі небезпеки, пов’язаної із задимленням або загорянням.

Інші новини
 • 15.03.2019
  Як захистити вхідні двері від злому

  Для забезпечення безпеки приміщення в першу чергу потрібно зміцнити найбільш вразливі місця - вікна та двері. Отже, як захистити вхідні двері від злому? Тільки застосування ...

 • 25.02.2019
  Відеоспостереження в темний час доби – особливості нічного відеоспостереження

  При підборі обладнання, що дозволяє здійснювати відеоспостереження в нічний час доби, необхідно враховувати поставлені цілі. Неприпустимо керуватися просто уподобаннями ...

 • 25.02.2019
  Рейдерське захоплення – що це таке і як убезпечити своє підприємство?

  Рейдерство - це захоплення чи переоформлення організацій на інших власників без бажання жертви рейдерів. Про те, що таке рейдерське захоплення, знає більшість компаній, що почали ...

 • 25.01.2019
  Як захистити вікна від грабіжників: поради професіоналів

  Якщо Вам цікаво, який час займає у досвідченого злодія злом звичайного вікна з металопластику, ми відповімо - в середньому тридцять секунд. Протягом цього недовгого часу злодій ...