Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Новини

Новини

Новини
Охорона вантажу при транспортуванні на різних видах транспорту 18.05.2015 Охорона вантажу при транспортуванні на різних видах транспорту

При транспортуванні вантажів будь-якого призначення необхідно організувати їх захист від грабежу і нападу, адже в таких випадках відсутність швидкої зовнішньої допомоги загрожує неприємними наслідками як для товару, який переміщують, так і для людей, які його супроводжують. Саме тому при організації такого перевезення не обійтися без послуг приватних охоронних фірм. Так як це справа дуже відповідальна, це повинно бути підприємство з великим досвідом роботи в даній сфері, адже тільки професіонали зможуть зробити безпечною транспортування речей особливої ​​цінності. До речі, їх робота буде відрізнятися при використанні різного виду транспорту.

Транспортування з використанням автотранспорту

У цьому випадку охороною вантажу займаються люди, чисельність яких варіюється з урахуванням числа машин в колоні і дальності перевезення товару. Якщо їде тільки одна машина, то її супроводжує один охоронець, який знаходиться поруч з водієм. У разі, коли їде ціла колона, для кожної трійки машин передбачена одна машина з конвоєм. Перед від’їздом весь навантажений транспорт вивчається на чіткість пломб, фортеця бортів і кріплення тенту.

Перевезення на літаку

Такий спосіб транспортування частіше вибирають в разі термінової доставки або якщо перевезти товар іншим способом неможливо. При цьому охорона вантажу передбачена на протяжності всього перельоту, і зазвичай це чартерний рейс або повітряно-транспортна авіація. Справа в тому, що вибрати самий звичайний рейс, забезпечити захист товару під час його здачі в багаж неможливо, а це величезний ризик, особливо у випадку великої цінності виробів.

Перевезення залізницею

У тому випадку, якщо для перевезення використовується залізничне сполучення, охоронна організація особисто займається вибором типу вагона для переміщення вантажу. Якщо потрібно кілька вагонів, то для поїздки охоронців передбачається вагон-теплушки. Особливо ретельно виконується захист поїзда в той момент, коли проводиться планова зупинка складу, в цей момент перевіряється цілісність вантажу, міцність його кріплення і стан пломб.

Транспортування по воді

У такий спосіб користуються, коли переміщується товар невеликого обсягу. Для цього використовується окрема каюта, при цьому присутні два охоронці, які зазвичай озброєні. Можливе перевезення і вантажів у великій кількості, в цьому випадку на судні обладнується вантажний відсік, і перед входом організовується цілодобова охорона в складі трьох осіб.

Якщо Вам потрібна професійна охорона вантажу, то зверніться в Орлан. Ми охороняємо непомітно! Телефонуйте!

Інші новини