Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Про нас

Про нас

Історія розвитку

24 квітня 2004 року було зареєстровано ПП «ГРУПА ЕЛАМ». На той момент на підприємстві працювало 11 охоронників, а під охороною було всього 2 об”єкти. Головним напрямком діяльності був супровід вантажів, а також охорона юридичних і приватних осіб.

2007 рік – ПП «ГРУПА ЕЛАМ» надає послуги в області охорони майна за межами Києва.

У цьому ж році підприємство почало здійснювати охорону вахтовим методом – під охорону було взято декілька підприємств зернової промисловості, що входили до складу ТОВ «Чигирин-зерно» (м.Чигирин).

2008 рік – з”явилося нове підприємство — охоронне агентство «Отаман», яке стало правонаступником ПП «ГРУПА ЕЛАМ» (110 охоронців, а під охороною – 21 об”єкт).

2010 рік – на базі охоронного агентства «Отаман» організовано ПЦС (пульт центрального спостереження). Спочатку до пульту було підключено 8 об”єктів, які знаходилися під фізичною охороною нашого підприємства.

Приватне охоронне підприємство «Орлан» сьогодні

2014 рік – зареєстровано ПП «Орлан». Головне завдання компанії – фізична охорона і обладнання об’єктів, що охороняються, охоронно-пожежною сигналізацією та підключення їх до ПЦС.

На сьогодні компанія «Орлан» є одним з найбільших в Києві підприємств в області приватної охоронної діяльності. В штаті – більше 300 чоловік, які оснащені засобами зв’язку, спецзасобами і авто.

За час існування нашого підприємства список послуг став набагато ширшим, тепер наші клієнти можуть вибирати з різноманіття наданих послуг – від фізичної охорони об’єктів до технічного обслуговування відеоспостереження, а також комплексів охоронно-пожежної сигналізації.

Ми охороняємо більше 2000 об”єктів різної форми власності.

Ставши клієнтом нашої компанії, ви можете не хвилюватися про безпеку вашого майна.