Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Фізична охорона об’єктів

Фізична охорона

Охоронне підприємство «Орлан» пропонує послуги з фізичної охорони об’єктів. Нашим клієнтам надається широкий спектр послуг, пов’язаних з проектуванням і втіленням різних систем безпеки. Ми гарантуємо високу якість послуг у поєднанні з оптимальними цінами.

Наші спеціалісти готові вжити всі необхідні засоби для забезпечення вашої безпеки. До них відносяться фізична охорона, облаштування пунктів пропуску, постів, патрулів.

Розробка плану заходів

Спеціалісти нашого охоронного підприємства, за домовленістю з клієнтом, складуть індивідуальний план заходів для особистої охорони конкретного об’єкта або території. При цьому враховуються особливості і сфера діяльності організації і побажання замовника.

Охороняючи навчальні заклади, нічні клуби і приватні котеджі, наші висококваліфіковані співробітники щохвилинно готові довести на ділі свій професіоналізм. Кожен з охоронників пройшов комплексне навчання, фізичну і психологічну підготовку. Навички і знання, отримані під час підготовки, ефективно застосовуються на практиці. Наші спеціалісти знайдуть вихід із будь-якої ситуації, швидко скоординують свої дії в залежності від обставин. Ми тісно співпрацюємо з підрозділами силових структур і державних відомств, що дозволяє нам виконувати свої зобов’язання ще більш якісно і ефективно.

Особливе місце в переліку наших послуг займає охорона об’єктів у Києві та інших регіонах, а також охорона масових заходів. Контролюючи величезні скупчення людей, ми забезпечуємо вам спокій під час проведення свят, ділових зустрічей, конференцій. У нас є великий практичний досвід охорони міських свят, футбольних матчів та інших спортивних змагань.

Крім таких послуг, як фізична охорона об’єктів і заходів, ми також здійснюємо технічну охорону. Монтаж систем ОПС, оснащення об’єктів системами відеоспостереження, домофонами, камерами відеоспостереження, облаштовуємо пункти пропуску і контролю доступу.

Моніторинг об’єктів

Перед підписанням договору про надання послуг із охорони об’єкта наші спеціалісти всебічно вивчають об’єкт або територію, які треба буде охороняти. З цією метою проводиться аналіз потенційних загроз і ризиків виникнення небезпечних ситуацій, виявляються слабкі сторони в системі безпеки, створюється попередній план майбутніх заходів.

Виконання таких дій – необхідний підготовчий етап. Адже особиста охорона кожного об’єкта має свої особливості. Наприклад, методи, які будуть ефективними для забезпечення безпеки в нічному клубі, можуть не підійти для будівництва або приватного домоволодіння.

Розробляючи план, відповідно до якого буде виконуватися охорона об’єкта, ми враховуємо всі побажання клієнтів. Рекомендуючи найбільш ефективні методи, останнє слово залишаємо за вами. Ви завжди можете розраховувати на наші вичерпні консультації та допомогу.

Режим на об’єкті

Внутрішньооб”єктовий режим — певний порядок, який установлюється на об’єкті або території, що охороняється. Він забезпечується за рахунок втілення сукупності правил і проведення комплексу заходів. Режим обов’язковий для дотримання всіма особами, які знаходяться на об’єкті. Спеціалісти охоронного підприємства «Орлан» також забезпечують ефективний пропускний режим для виключення безконтрольного входу-виходу на об’єкт. Застосовуючи звід правил, які звичайно пропонують багато охоронних підприємств Києва, ми володіємо власною високоефективною методикою.