Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Охорона об'єктів

Охорона об'єктів

Переваги компанії Орлан
 • Пераваги

  Матеріальна
  відповідальність до
  100 000 грн

 • Пераваги

  Злагоджена та безперебійна
  робота операторів пульта
  спостереження і груп
  реагування 24/7

 • Пераваги

  Велика кількість
  груп реагування

 • Пераваги

  Групи реагування
  оснащені самими
  сучасними засобами
  захисту

 • Пераваги

  Технології та регулярне
  підвищення кваліфікації
  персоналу

Охорона об'єктів

Компанія «Орлан» забезпечить професійну охорону життя і нерухомості. Наш 10-річний досвід роботи - на варті вашої безпеки!

Порядок роботи
 • Дзвінок менеджеру або залишена заявка
 • Складання кошторису
 • Підготовка договору
 • Призначаємо дату і час
 • Інструктаж
 • Приступаємо до роботи
Остались вопросы?


Охорона об'єктів

Безпека життя все впевненіше піднімається в рейтингу пріоритетів. Кожна людина хоче знати, що він і всі, що йому дорого - захищене. У всіх є щось, що вимагає особливої ​​пильності і охорони - це можуть бути документи, цінності, підприємства. Компанія ORLAN надає професійні послуги з охорони різних об'єктів. Існує багато різних нюансів і видів нашої діяльності, з якими ми рекомендуємо Вам ознайомитися.

ПОСЛУГИ З ОХОРОНИ ЯКИХ ОБ'ЄКТІВ МИ НАДАЄМО

Поняття "об'єкт" вкрай невизначене, під ним можна мати на увазі що завгодно. Однак в тому, що стосується охорони, є досить чітка конкретика. До об'єктів охорони можна віднести:

 • магазини
 • багатоквартирні будинки
 • приватні будинки
 • офіси
 • квартири
 • торгові та розважальні центри
 • комерційна нерухомість

На кожному із типів об'єктів у нас налагоджений свій алгоритм роботи, передбачені стандартні ситуації, підібрано відповідне обладнання, проте кожен випадок - окремий. Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, щоб раціонально оцінити всі потенційні загрози і не тільки підібрати найкращий, на нашу думку, варіант, але і запропонувати альтернативи, якщо Вам з якихось причин наша пропозиція не сподобається.

КОМПЛЕКСНА ОХОРОНА

Комплексна охорона це симбіоз фізичної, пультової, пожежної охорони та систем відеоспостереження. Такий варіант вважається найефективнішим, так як територія знаходиться під постійним контролем. Спеціальні датчики фіксують проникнення на об'єкт зловмисника, а тривожна сигналізація інформує пульт про те, що сталася позаштатна ситуація, після чого відразу виїжджає група швидкого реагування та ліквідує проблему. Також наші люди контролюють роботу відеокамер, стежать, щоб всі системи працювали справно і усувають неполадки.

ФІЗИЧНА ОХОРОНА

Такий тип охорони необхідний для забезпечення безпеки фізичних осіб, при проведенні масових заходів, концертів, супроводі цінних вантажів. Наша фірма надає спеціально підготовлених і навчених людей, які зроблять все, щоб Ваш об'єкт був у безпеці. Перед тим, як створити стратегію охорони, наші фахівці вивчають і аналізують потреби і слабкі місця, намічають первинний план дій, готують інфраструктуру, стверджують з замовником всі деталі і приступають до роботи. Наші співробітники мають відмінну фізичну і психологічну підготовку, вміють швидко реагувати на різні ситуації і завжди несуть відповідальність за об'єкт, що охороняється.

ПУЛЬТОВА ОХОРОНА

Такий формат забезпечує швидке реагування наших співробітників на позаштатну ситуацію. На об'єкті встановлюється система сигналізації, яка сповіщає пульт охорони, про те, що виникла проблема. Навіть якщо буде відключено електрику, протягом доби датчики будуть працювати від акумуляторів і зможуть передавати імпульси. Як правило, такі системи обладнані самодіагностіческімі центрами і можуть сповіщати про внутрішні дефекти.

Наші групи швидкого реагування в стані повної бойової готовності цілодобово патрулюють вулиці, і в разі надходження на пульт сигналу тривоги найближча до об'єкта група виїжджає на місце події і робить оперативні дії.

ЯК ПРАЦЮЄ СИГНАЛІЗАЦІЯ

На об'єкт виїжджають наші фахівці, які оцінюють його стан, виявляють слабкі місця і розробляють план, який узгоджується з замовником. Після цього ми закуповуємо необхідне обладнання:

 • контрольна панель. Головний блок, який визначає набір функцій даної системи і здійснює контроль над шлейфами (лініями передач) сигналізації.
 • клавіатура. Потрібна для здачі під охорону і зняття з охорони.
 • датчик руху. Реагує на рухи, коли сигналізація включена (як правило, вночі). У разі несанкціонованого проникнення посилає сигнал тривоги на пульт.
 • датчик відкривання дверей. Складається з магніту і скляної колби з нормально замкнутими контактами в інертному газі. Коли двері відкриваються, контакти розмикаються і система передає сигнал тривоги.
 • сирена. Сигналізує про появу тривоги.
 • пульт управління з тривожною кнопкою. Тривожний сигнал можна передати в ручному режимі. В одному шлейфі може бути кілька таких кнопок.

ОХОРОНА КВАРТИРИ

Є пріоритетом для багатьох власників, так як квартирні крадіжки можуть бути загрозою не тільки Вашому майну, а й життю домочадців. Та й де, як не в власному будинку хочеться відчувати себе по-справжньому в безпеці. Тому фахівці нашої компанії допоможуть Вам вибрати найоптимальніший варіант із захисту Вашої оселі. Як правило, це установка сигналізації, яка сповіщає пульт охорони про те, що було вироблено несанкціоноване проникнення. Це метод,який відмінно зарекомендував себе, так як наші групи реагування відразу після надходження сигналу відправляються на місце події і роблять оперативні дії із затримання зловмисника.

Ефективність установки сигналізації полягає ще і в тому, що таким чином Ви зможете зберегти Вашу квартиру від пожежі (в разі, якщо коштує пожежна сигналізація). На пульт надходить сигнал про те, що сталося загоряння, повідомлення передається в диспетчерську пожежної служби і на місце виїжджає бригада.

ПРИВАТНІ БУДИНКИ

Раніше приватні будиночки були прерогативою сільській місцевості. Однак останнім часом міські жителі вважають за краще мати свою садибу і в центрі міста. Як правило, такі будинки є ласим шматочком для грабіжників, тому установка надійної охорони допоможе Вам убезпечити себе і своїх близьких. Найзручнішим варіантом в такому випадку є установка сигналізації, яка не тільки сповістить Вас і співробітників пульта охорони про те, що в будинку зловмисник, але і зреагує, якщо виникне пожежа.

При проектуванні системи охорони приватного будинку потрібно враховувати багато нюансів:

 • широту території
 • тип місцевості (відкритий чи закритий)
 • поверховість будинку
 • наявність проходів і огороджень та інші

Самостійно врахувати всю специфіку і знайти грамотне рішення дуже складно, так як для цього необхідно мати відповідні знання. Тому перш ніж запропонувати будь-якої з варіантів, компанія ORLAN направить на Ваш об'єкт фахівця, який оцінить обстановку і знайде стратегічно правильні рішення.

ОХОРОНА БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ

Охоронною класикою у випадку з багатоквартирними будинками є двері з кодовим замком: дешево і сердито. Однак з плином часу такий варіант перестав бути ефективним - з'явилися універсальні коди доступу, ніхто не чинить зламані замки і не перевіряє, хто входить в під'їзд. Як правило, житлові багатоповерхівки об'єднуються в комплекси з окремими дворами і інфраструктурою. Це спорткомплекси, салони краси, медичні центри, парковки, дитячі майданчики та інші громадські об'єкти.

Тому найоптимальнішим рішенням буде установка фізичної охорони і відеоспостереження. Так можна буде проконтролювати не тільки тих, хто входять і виходять, але і дотримання порядку на території, безпеку дітей, а в разі пожежі - викликати бригаду пожежогасіння.

ОХОРОНА ОФІСУ

Офіс - найважливіший об'єкт будь-якої організації, так як в ньому зберігаються документи, гроші, цінне обладнання. Тому фірма ORLAN надає послуги фізичної, пультової та комплексної охорони. В обов'язки наших співробітників входить цілодобове спостереження і моніторинг систем сигналізації, обхід території, організація контрольно-пропускних пунктів, ведення гостьових записів і оперативний виїзд групи швидкого реагування в разі події. Ми цінуємо довіру наших клієнтів, тому пропонуємо тільки якісні послуги і професійну допомогу.

ПЕРЕВАГИ ОХОРОНИ

Надаючи Вам послуги охорони об'єктів в Києві і по всій Україні, ми гарантуємо:

 • збереження Вашого майна
 • збереження таємниці комерційної інформації
 • фізичну безпеку Ваших співробітників і близьких людей
 • контроль за пересуваннями в офісі
 • збереження Ваших вантажів
 • проведення масових заходів без пригод

Наші співробітники завжди в формі і готові до будь-яких ситуацій, регулярно проходять курси підвищення кваліфікації з урахуванням технічного прогресу на ринку охоронних систем.

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ ORLAN

Наша компанія існує на ринку більше 10 років. За це ми взяли під охорону понад 800 об'єктів, затримали понад 1000 порушників, запобігли більше 300 злочинів і маємо сотні вдячних відгуків про нашу роботу. Наші люди це люди слова, і забезпечуючи безпеку, ми завжди беремо на себе відповідальність, в тому числі і матеріальну в розмірі до 100 000 грн. За роки служби ми налагодили безперебійну роботу операторів пульта і груп реагування, а наш особовий склад завжди оснащений самими передовими технічними засобами.

Компанія ORLAN - гарантія Вашої безпеки.

Нам довіряють
Охорона об'єктів
Охорона об'єктів
Охорона об'єктів
Охорона об'єктів
Охорона об'єктів
Охорона об'єктів
Охорона об'єктів
Остались вопросы?