Подзвонить

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Пультова охорона об’єктів

Пультова охорона об’єктів

Переваги компанії Орлан
 • Пераваги

  Матеріальна
  відповідальність до
  100 000 грн

 • Пераваги

  Злагоджена та безперебійна
  робота операторів пульта
  спостереження і груп
  реагування 24/7

 • Пераваги

  Велика кількість
  груп реагування

 • Пераваги

  Групи реагування
  оснащені самими
  сучасними засобами
  захисту

 • Пераваги

  Технології та регулярне
  підвищення кваліфікації
  персоналу

Пультова охорона об’єктів

Компанія «Орлан» забезпечить професійну охорону життя і нерухомості. Наш 10-річний досвід роботи - на варті вашої безпеки!

Порядок роботи
 • Дзвінок менеджеру або залишена заявка
 • Складання кошторису
 • Підготовка договору
 • Призначаємо дату і час
 • Інструктаж
 • Приступаємо до роботи


Пультова охорона об’єктів

Пультова охорона - це оптимальне рішення для захисту від зловмисників як житлових приміщень, так і комерційних об'єктів. Даний тип охорони являє собою якийсь симбіоз стандартної сигналізації і фізичної охорони, завдяки чому досягається високий рівень захисту приміщення і вдається зберегти доступну вартість послуг. Саме тому пультова охорона користується великою популярністю у замовників в Києві і отримує тільки позитивні відгуки від тих, хто встиг відчути на собі всі її переваги.

Особливості пультової охорони

На сьогоднішній день пультова охорона вважається найбільш ефективним методом захисту об'єктів різного призначення (приватні квартири і будинки, магазини, складські приміщення, офіси, виробничі цехи і т.д.) від навмисних зломів, а також форс-мажорних випадків, наприклад, пожеж.

Доведено, що звукова сигналізація не завжди відлякує зловмисників і для припинення пограбування і мінімізації збитків необхідний приїзд оперативної групи. Саме цим і відрізняється пультова охорона від звичайної сигналізації. При виникненні небезпечної ситуації і надходженні сигналу тривоги на центральний пульт, професійна група реагування прибуває на точку і проводить необхідні оперативні дії щодо захисту людей і майна, а також при необхідності по нейтралізації та затримання грабіжників до прибуття співробітників правоохоронних органів.

Етапи установки обладнання та обслуговування об'єктів:

 • Етап №1. Клієнт консультується з охоронною службою і вибирає оптимальний пакет послуг.
 • Етап №2. На об'єкт виїжджає фахівець і вивчає його. Після аналізу приміщень, які потрібно помістити під пультової охорону, визначається пакет необхідного для установки обладнання.
 • Етап №3. Технічні працівники встановлюють в потрібних місцях все необхідне (контрольний пульт з панеллю керування, датчики руху, датчики відкриття дверей і вікон, пульт з тривожною кнопкою).
 • Етап №4. Фахівці проводять інструктаж для клієнтів, показують як користуватися пультом з тривожною кнопкою, а також роблять пробний виклик оперативної групи.

Оскільки групи реагування забезпечені сучасним автопарком з сигнальними системами, після надходження тривожного сигналу на центральний пульт, співробітники охоронної фірми будуть на місці за 5-10 хвилин. Точний час прибуття залежить від віддаленості об'єкта від станції центрального пульта, де базуються групи реагування.

Скільки коштує пультова охорона в Києві та Київській області?

Прайс на послуги приватної охоронної компанії залежить від багатьох факторів. В першу чергу на ціну в місяць впливає тип об'єкта, для якого замовляється послуга пультової охорони. Наприклад, установка необхідного і подальше обслуговування для приватної квартири або будинку буде коштувати набагато дешевше, ніж для комерційних об'єктів (ресторани, склади, офіси, магазини і т.д.).

Кінцева вартість буде залежати від обраного клієнтів типу охоронного обладнання (сигналізації). Має значення, чи буде встановлена ​​тривожна кнопка, датчики відкриття дверей і вікон, датчики руху, вібраційні датчики пролому стіни і т.д. Також впливає на ціноутворення віддаленість об'єкту від центрального пульта, складність і щільність території, що охороняється і особисті побажання клієнтів. Оплата за послуги пультової охорони проводиться у вигляді щомісячної абонентської плати.

Щоб дізнатися кінцеву ціну на послуги приватної пультової охорони в Києві та Київській області, зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону.

Переваги співпраці з охоронною компанією «Орлан»

Компанія «Орлан» вже більше 10 років працює на ринку надання охоронних послуг. Ми є лідерами по забезпеченню пультової охорони в Києві та Київській області. Серед наших переваг і особливостей важливо виділити наступне:

 • Для забезпечення якісних послуг з пультової охорони об'єктів ми використовуємо тільки високоякісне обладнання, яке довело свою ефективність, надійність і довговічність.
 • У нас є стаціонарний пульт центрального спостереження, який працює в режимі 24/7 для оперативного реагування на сигнали з об'єктів.
 • Ми маємо в своєму розпорядженні широким штатом кваліфікованих співробітників, які оснащені всіма необхідними засобами для виконання функцій охорони. На зміну завжди працює кілька груп реагування, які готові одночасно і негайно виїхати на різні об'єкти в Києві і за його межами.
 • Персонал регулярно проходить курси підвищення кваліфікації.
 • Компанія уважно стежить за розвитком сучасних технологій в сфері охоронних послуг та сигналізацій, щоб своєчасно впроваджувати найновіші розробки в свою роботу.

Довірте захист Вашого дому та бізнесу професіоналам вже сьогодні і дивіться з упевненістю в завтрашній день завжди!

Нам довіряють
Пультова охорона об’єктів
Пультова охорона об’єктів
Пультова охорона об’єктів
Пультова охорона об’єктів
Пультова охорона об’єктів
Пультова охорона об’єктів
Пультова охорона об’єктів